Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam drogie bractwo wykopowe, pillowców i mirków z mojego ulubionego #przegryw. Śledzę ten tag od bardzo dawna, co pomaga mi w studiowaniu arkanów mojego #!$%@?. Konta jeszcze nie mam bo oczywiście #sms przy zakładaniu konta a Receive SMS coś nie pyka na dzień dzisiejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odrzucając zbędne #!$%@?, naszła mnie taka myśl. Otóż, biorąc pod uwagę obecne #!$%@? rynku matrymonialnego, portali społecznościowych, tiktoków innego gówna. Których kulisy moim zdaniem perfekcyjnie demaskuje Blackpill_RAW promując przy tym #blackpill i #scientificpill (Swoją drogą zacna robota Mirku) Czy to nie jest tak, że to jednak nie ja jako nieruchający niebieski pasek i nie wy jako nieruchąjący z tagu, nie jesteśmy przegrywami? Spójrzcie na to z tej perspektywy, wy oświeceni przez pigułki lub też bez pigułek. Trzymamy się z dala od szamba dzisiejszych relacji, patologii rynku matrymonialnego, całego tego normie core. Czy to nie czasem beciaki, orbiterzy, spermiarze, cuckoldy czy Bednarki utrzymujące nie swoje potomstwo są tutaj większymi przegrywami?

Czy ostatecznie to tylko chady są wygrywami? ! Zawsze mogło być gorzej - [Prawdziwy przegryw rel] (https://incels.wiki/w/Juggernaut_law).

Nie, nie uważam, że #divy to rozwiązanie problemu. Lepszy przegryw nie wspierający tej całej degrengolady o której mowa na tagu, niż typowy normik czy kapitalistyczny consoomer. Piwnica niech naszym domem będzie.

Klasycznie Profesor Starowicz z RiGCzem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe8dd5b4b1c4f000a5b1760
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@Asterus77: Nie tyle trudny, co często odrzucany. Zwłaszcza przez normie/ uppernormie.
Sam nie czuję potrzby emocjonalnej bliskości, a kilka lat straciłem na kobiety. Prawda jest taka że MTOW to jedyne rozwiązanie. Nawet dla chada ( no chyba że chce być ruchaczem do śmierci). W innym wypadku zawsze znajdzie się większa ryba. Jedynie MGTOW daje ewność że poza bolcem kobieta na skakaniu na nową gałąź nic nie dostanie.
A łącząc to z