Wpis z mikrobloga

Ma ktoś problem z logowaniem w sklep.kfd.pl a raczej ciągłym wylogowywaniem? Wysłałem im zgłoszenie przez formularz ale jestem ciekaw czy to tylko u mnie taki problem występuje.

Otóż wchodzę sobie na dowolny produkt i chcę go ocenić/dodać opinię. W tym celu muszę być zalogowany (bo sprawdza czy kupiłem ten produkt) loguję się więc do konta, widzę w "Moje Konto" że jestem zalogowany więc teraz szukam znów tego produktu. I tutaj zonk bo jak tylko przejdę na stronę inną niż "Moje Konto" to jestem automatycznie wylogowany i w rezultacie znów nie mogę zostawić oceny/komentarza.

Jak znów się zaloguję (tym razem bez podawania danych bo jestem już zapamiętany) to znów przekierowuje mnie do "Moje Konto" a przejście na dowolną inną część strony wylogowuje mnie i tak w kółko.

Sprawdzone na kilku przeglądarkach bez adblocków/ublocków/noscriptów i innych dodatków z czyszczeniem pamięci podręcznej/cookies itp.

#kfd #mikrokoksy @KFD_pl
  • 1
@Catmmando: Mireczku, otrzymaliśmy Twoją wiadomość dzisiaj o 11. Nadrabiamy robotę po świętach, a sprawa, o której piszesz jest dość nietypowa. Innymi słowy: potwierdzam - mamy info, pracujemy nad tym.