Wpis z mikrobloga

Moneymaxxing to wszystko co mi w życiu zostało, nawet jeśli nigdy mi się nie uda i nie przekroczę bariery 5k to i tak nie mam nic do stracenia, bo moją jedyną alternatywą jest siedzenie na wykop cały dzień. Lepiej mieć do wyboru bycie beta bankomatem lub regularne chodzenie na roksę niż martwić się czy starczy do następnego.
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@narzyzz: nie wiedziałem że to ma nazwę, ale rzeczywiście uznałem póki nie mam na horyzoncie jakiejś kobiety to zarabianie hajsu to priorytet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@familypet: przez to że nie miałem żadnych szans w najbliższej przyszłości na znalezienie kogoś uznałem że zajmę się czymś innym. I tak pracuję po 60+ h tyg
  • Odpowiedz
@sudokor: powiem Ci prawde która znasz głęboko w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest tylko wymówka, bo masz za małe jaja żeby poznać jakas panienkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec mówisz sobie heheh taki zapracowany jestem nie mam czasu nikogo poznać, jak już kupię tego mercedesa i ubrania od gucciego wtedy będę podrywał hehe a potem heh ja to mam nos krzywy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@familypet: powiem ci prawdę o której gówno wiesz. To że dla ciebie włożenie penisa w tzipe to jedyny cel nie oznacza to że wszyscy tak maja. Jest mi przykro że wprowadzasz znalezienie sobie partnerki to tej jednej sprawy. Ja przede wszystkim oczekuję partnerstwa i przyjaźni, a seks schodzi na dalszy plan. Nie nie jestem prawnikiem więc pewnie nie zrozumiesz. Są ludzie którzy świetnie się czują sami z sobą, a od czasu
  • Odpowiedz
@sudokor: jakby jedynym celem było włożenie beniska to bym chodził na roksy xD ja się spotykam z pannami, gadamy, śmiejemy się, wspólnie gotujemy/zamawiamy, pijemy piwko, całujemy się, pukamy się i zasypiamy w jednym łóżku przytuleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) rano jemy śniadanko, kawusia i życzymy sobie miłego dnia. I tak się spotykam z fuck friendkami, nikt nikomu nie wchodzi w życie. Do tego chodzę do roboty, na
  • Odpowiedz
@familypet "powiem Ci prawde która znasz głęboko w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest tylko wymówka" Ja ci powiem prawdę, żadna mnie nie chce. Dlatego zabiorę się za robienie pieniędzy bo co mam robić.
  • Odpowiedz