Wpis z mikrobloga

@LadyBubel: XD bawią mnie tego typu komentarze, które trzeba przyznać często się zdarzają. To przecież są patostreamy, motorem napędowym tego contentu jest chęć zgarniecia łatwego hajsu na różnego rodzaju przyjemności. Jeśli ten "artysta" tego nie ukrywa, to tylko plus dla niego-zyskuje na autentyczności.

Zresztą żadnym tym gwiazdkom yutubowym nie zależy na jakiejś tam misji, na społeczności, ideii czy innej grudnia. Liczy się hajs, a tak dbają o swoją społeczność, bo nie
@LadyBubel: @Nepsiuu: nigdy nie wysłałem ani złotówki żadnemu patusowi a jak już wysyłałem to tylko żeby triggerowac a później wycofać PayPal - właśnie dlatego nie mam takich rozkmin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt faktem patocoach wyjątkowo podciera sobie tyłek darmowymi pieniędzmi i dziwi mnie to, że dzbany mu nadal wysyłają. Jak widzę, że koleś co tydzień kupuje nowe meble a później je niszczy i w kółko
@CLONE: Człowiek który dostaje wszystko z nieba, nie będzie tego szanować. Kupił nowe biurko i po dwóch tygodniach, już wygląda okropnie, obskurnie. Jest na nim syf, aż żal patrzeć na to co z nim robi...