Wpis z mikrobloga

@RadomMiastoCebuli:
Pani na kasie nie klaskała i nie zdjęła maseczki.
Usłyszałem odstanio rozmowę w Biedronce dwóch kobitek:
-Prosze Pani, jak TVN i PiS mówią to samo i tak namawiają do szczepionek to lepiej się nie szczepić moja droga.
-Coś za nachalni są (((te wszystkie ludzie)))
  • Odpowiedz
śmiesznie się czyta tego szura xd
pisze w taki sposób, że wyobrażam sobie jak krzyczy i macha rękami do monitora XDDD
  • Odpowiedz
no i szczepionka działa już na jakieś zmutowane szczepy wirusa, a nawet nie była testowana xdd


@StarszyNabi: Ale co w tym dziwnego?
Szczepionka działa w ten sposób (w dużym uproszczeniu), że "uczy" twoje komórki rozpoznawać kawałek wirusa. Jeśli ten kawałek wirusa nie zmienił się w zmutowanym szczepie, to szczepionka będzie dalej działała i można to po prostu wykazać, bez powtarzania testów i badań klinicznych.
  • Odpowiedz
Testy na wirusa


@StarszyNabi: A czy GPS dla ciebie też nie jest wiarygodny? Bo nie wiem czy wiesz, ale ma kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt metrów błędu.
Każde urządzenie (a test na koronawirusa możesz potraktować jako urządzenie) ma pewien błąd pomiaru. Jak urządzeniem jest metrówka w ręce pijanego majstra, to będzie miała większy błąd, jak dalmierz laserowy to mniejszy.
Testy na koronawirusa to stosunkowo nowe i stosunkowo skomplikowane urządzenie (wiele
  • Odpowiedz