Wpis z mikrobloga

Ja mam rive TNT 2, AMD duron 1 GHz, 128 ramu, sync master 755pfx Crt, coś by się wkoncu przypadło lepszego bo tylko w CS 1.6 daje radę grac
@fooczak: Miałem taką samą to kilka miesięcy po gwarancji zaczeła wyrzucać artefakty, czyli zimne luty. Zrobiłem raz wygrzewanie grafiki ale pomogło na miesiąc i znowu to samo to już odpuściłem temat.
To ma być to słynne rozdajo? X-D
Przecież ta karta to obecnie jest elektrośmieć z 2gb pamięcią, do niedawna kosztowała 200zł na alledrogo, bo miała swoją premierę w 2013 roku. Wydajność ma mizerną na poziomie GTX 1050 Ti, która jest lepsza alternatywą, bo jest dłużej wspieraną kartą, ma 4GB VRAM (czyli 2 razy więcej. Obecnie to minimum, żeby gry płynnie działy w rozdzielczości fullhd) i potrzebuje o wiele mniej energii. Nvida już
@fooczak: Obecnie lecę na integrze HD 4600
Z miłą chęcią bym przygarnął ową grace. Może wreszcie wiesiek 2 poleci na więcej niż 15fpsach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lodomir: Że też jest rynek na takie stare kapy, mam w piwnicy takiego starego złomka, i3 2120, 8gb ramu, i chyba r7 260. Z jednej strony wystawiłbym go za jakieś 150 zł czy coś w tych okolicach byle się pozbyć, ale z drugiej kupi to jakiś dzban co potem będzie mi się żalił, że cyberpunk 2077 mu nie działa i stracham przed opcją dealowania z takim typem.
@Pawci0 To fakt ta grafa nie jest najwyższych lotów ale kogoś kogo nie stać na dedykowaną kartke lub nie ma potrzeby grania w topowe tytułu na ultra w 4k powinna w zupełności wystarczyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fooczak: nie mam karty :( lecę na Integrze od g4560, ale po zakupie auta za pół roku kupię sobie kartę, fajnie by było wygrać, do tego czasu bym miał cos, po tym czasie bym ją rozdał ponownie ;)