Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Zjadłam kolację, poszlam wyrzucić śmieci, spotkalam znajomych sąsiadów, mówili że byli u mnie wczoraj około 17 żebym nie siedziała sama, ale mnie nie było, no cóż. Zastanawiam się co dalej robić, chyba wezmę laptopa do łazienki i wezmę odprężająca kąpiel taką bardzo długą, odprężę się, obejrzę serial, zapale świece. Jutro przyjeżdża Czad, dawno się nie widzieliśmy, coś mówił że może zostanie na parę dni, ale nie chcę się nakręcać. Na razie nie odpisuje, więc pewnie jest zajęty. Jestem szczęśliwa, bardzo nawet zadowolona z mojego życia, nie wiem czym jest to spowodowane ale jestem również trochę smutna-samotna. Może tą sytuacją, ale spokojnie dam sobie radę. Zastanawiam się czy prezent spełni jego oczekiwania, stoją 3 torby pod choinką, pewnie powie że nie musiałam. Cisza w mieszkaniu sprawia, że mam się dziwnie po prostu. Chciałabym żeby jednak był, położył się obok i mocno wtulił a ja mogłam zaciągnąć się jego zapachem i chwilo trwaj! Zrobiłam nowego kolczyka, strasznie boli mnie to miejsce ale liczę że prędko się zagoi. Próbuję również dogadać się ze znajomymi co do spędzenia wspólnie sylwestra, jednak jest to ważne, żeby nie być samym :) chyba wyślę mu jakieś ładne zdjęcie z wanny, to będzie miłe umilenie wieczora?
#tinder #zwiazki #milosc #truestory #szczescie #seks #prezent
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzegrywkazTindera nie wiem. "Jestem szczęśliwa, bardzo nawet zadowolona z mojego życia, nie wiem czym jest to spowodowane ale jestem również trochę smutna-samotna" ja to widzę raczej: troszkę szczęśliwa, bardzo samotna, ale nigdy nie byłem mistrzem w rozumieniu języka różowych
  • Odpowiedz