Wpis z mikrobloga

@COVID-21 nie wiem ile bo nie śledzę tak bardzo. Ale gdyby dostał w mordę to by mógł nie pokazywać się przez tydzień i tyle , nikt by nie wymyślał historii o pobiciu. Swoją drogą kto tak powiedział że od Andrzeja dostał?
Słucham tej whatson u tej dziadygi na live. Ona ma poziom totalnego dzieciaka. Jakbym słuchała takiej głupiutkiej 13 latki. Dziewczyno masz zryty baniak skoro spisz z Jackiem. A on jest zboczeńcem i zakrawa mi to pod pedofilie. Lubi pewnie być takim tatuśkiem dla niej w łóżku i życiu. Chory chłop. Najpierw był z jakąś Małgosia która była 1 nogą w grobie a teraz się wziął za dzieci... Szok.
@kelso123: Tobie prędzej uwierzę niż kierownikowi, tylko ze Ty powielasz info od kierownika wiec i weź pod uwagę ze przecież jasno dałem do zrozumienia że to są MOJE DOMYSŁY a nie prawda objawiona. Choć biorąc pod uwagę że Andrzej jest jaki jest to wyjaśnienie nieporozumień pięścią było bardzo prawdopodobne.
@COVID-21: No ciekawe co było, kontakt Jacka z Andrzejem i Kingą się urwal a na nich robił najlepsze liczby w ostatnim czasie. Nie śledziłem tego jak kierownik tłumaczył się z tej elektrycznej deskorolki i rzekomego upadku. Ciekawe czy te niusy o tym że siedzi andrzej są prawdziwe, w każdym razie na lajwie niektórzy zakochani w Andrzeju pisali ze to że siedzi to na pewno wina Kingi i pełno było życzeń powrotu