Wpis z mikrobloga

Mam do sprzedania sporo podzespołów #pcmasterrace z niskiej półki,

1. Co mi lepiej wyjdzie (finansowo), sprzedanie tego wszystkiego na jednej aukcji jako komplet, czy bawić się w wystawianie pojedyńczych aukcji?

2. Na OLX jest limit, także walić, Allegro Lokalnie ma opcje wystawiania za darmo, czy to znaczy, że nie będzie też prowizji od sprzedaży? Druga sprawa, że w sumie mógłbym te rzeczy wystawić na licytacje, niech walczą, opcja licytacji też jest darmowa?

3. Czy jak przykładowo zaktualizowałem bios i wszystko jest ustawione na tiptop, a ktoś (czyt. debil) #!$%@? płytę wgrywając jakiegoś wadliwego softa, lub poustawia nieumiejętne #!$%@? w biosie, to mam obowiązek przyjąć taki zwrot?

4, Co byście woleli, kilkuletnią kartę ( R9 290X ) z pluskwą z tyłu, świadczącą o nierozkręcaniu karty, czy jednak wyczyszczoną kartę z nową pastą?

Lista rzeczy tak na szybko
Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac genialna mała płytka pod ryzeny USB-C/genialny kodek dźwiękowy/wzmocniony slot PCI-E/DDR4 3466+ x2
Ryzen 1200, zabytek szczerze mówiąc, ale może komuś się przyda
Patriot Viper 4 Blackout, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16
R9 290X 2GB DDR5
Sporo kostek ram do laptopa, głównie 1600Mhz
+ tona innego sprzętu.

Dzięki z odpowiedzi!
#allegro #sprzedawanie #pytanie
V.....m - Mam do sprzedania sporo podzespołów #pcmasterrace z niskiej półki, 

1. C...

źródło: comment_16089884063CL1BStCvU4UHcDa9csUWd.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Victim: zawsze bardziej się opłaca sprzedawać pojedynczo podzespoły, no tylko trzeba się nastawić na czekanie, np RAM pewnie pójdzie od razu, procek niekoniecznie. Co do karty dla mnie np bez większej różnicy, bo i tak pierwsze co bym czyścił, z drugiej strony jak ktoś w tak starej karcie nigdy nie zmienił pasty to trochę wygląda jakby nie dbał, więc mając taką kartę i chcąc wystawić na pewno bym wyczyścił, przesmarował
  • Odpowiedz