Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wczoraj odkryłem #stadia(słyszałem wcześniej ale nie testowałem) i jestem w zajebistym szoku jak to działa zajebiście.
W dodatku gierka #riskofrain2 #ror2 o której nie miałem pojęcia
Wciągnąłem się na maxa to już chyba z 8 godzina z rzedu xdd ktoś jeszcze z was gra ?
Wgl beka że to śmiga na #thinkpad #t430 xdd
jeszcze gdyby biblioteka gier była bardziej obszerna to może nad premium bym się zastanowił (ʘʘ)
EmPfLiX - Wczoraj odkryłem #stadia(słyszałem wcześniej ale nie testowałem) i jestem w...

źródło: comment_16089514013VbBkXsFm2YP7U7vzvd8Gj.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MietekSmietana: Logujesz się podajesz kartę ( weryfikuje pobierając 1zl(blokuje 4zl na chwilę) ) i śmigasz. Ktoś ostatnio wrzucał chyba mietczyński film promowany (40zl na zakup).
1 miesiąc freeko
Polecam sprawdzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baero: Pewnie sprawdzę
@Kryspin013: Wiem o tym ale efekt i tak jest dla mnie zajebisty
Co do własności gier to nie ma tam dla mnie nic ciekawego
Poza tym nie jestem typem gracza tylko raczej raz na jakiś czas gdy mam wolne to bym w coś pograł.
Zobaczymy jak się przyjmie u nas
Jeździć, obserwować pozostaje :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: wow, pozwolę sobie zawołać @vg24_pl - kłamstwo raz puszczone w obieg krąży jak smród. Goebbels byłby z Ciebie dumny. :)

Po pierwsze, gra mu działała tak jak powinna przez dłuższy czas, przez co przekroczył okienko refunda. Później stwierdził, że jednak #!$%@? działa i że to NA PEWNO nie jego ani jego łącza wina, bo gfn działa. Wymusił na Google refund, obsrał usługę która zdecydowanej większości działa bez zarzutów, puścił w
@Jubei gościu, nie wiem czy ktoś ci płaci za reklamę tej usługi, ale nigdzie nie napisałem, że źle działa u każdego. U mnie nie działa. A co do wymuszenia refundu, to oczywiście - spreparowałem filmy wysłane do Google żeby go wymusić :-)

Lecisz na czarną za manipulacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vg24_pl: strasznie bardzo mi wszystko jedno kłamczuszku. Co do wymuszonego refundu, to tak jakbyś #!$%@?ł się do kucharza, że Ci po brodzie cieknie jak jesz zupę widelcem. No da się, ale #!$%@? idzie.. Może warto sprawdzić co poszło nie tak?

No i muszę Cię rozczarować, niestety nikt mi nie płaci, ale chciałbym żeby ta usługa miała szansę wystartować w Polsce. Niestety siejąc propagandę zniechęciłeś jak widać jakąś część potencjalnych graczy. No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: no, chyba tak. A może raczej na punkcie sprawiedliwości... Od dzieciaka tak już mam, nie lubię jak ktoś publicznie #!$%@? głupoty.
@Jubei: Ale o czym my dyskutujemy. Komuś nie działała usługa, korpo się na niego wypięło a ty przychodzisz, tupiesz nóżką i mówisz, że wcale tak nie było.

Jak zwróciłem ci uwagę, że stadia ma kiepską popularność, że gier jest mało i większość z nich daje się odpalić na byle czym przez co stadia trochę traci sens to też się obraziłeś. No i jeszcze kwestia recenzji, które w przypadku stadii pokazywała jak
Nie życzę ci, żebyś za parę lat obudził się z ręką w nocniku bo google zrobiło kolejny komercyjny eksperyment, który ubiło po chwili bo im się znudziło - jak to w zwyczaju lubi mieć google.


@Kryspin013: gość uważa się za jakiegoś kapłana cloud gamingu, a nie pamięta, jak ubili OnLive z całymi bibliotekami gier. Usługę, która działała u mnie lepiej, niż Stadia.

albo wrąbał hajs i wszędzie szuka miejsca do usprawiedliwienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: no wrąbał, te wyprzedaże na Black Friday i teraz świąteczna nie pomagają.. Nic to, haters gonna hate.

Z jednym muszę wam przyznać rację, nie ma sensu zawracać kijem Wisły. Działająca usługa obroni się sama, a gracze powinni głosować portfelami. Jak za rok usługa okaże się beznadziejnym gównem, to się pośmiejemy ze mnie, jak się rozwinie i stanie kolejnym graczem na rynku to, no cóż, tego sobie i Wam życzę. ;)