Wpis z mikrobloga

Widzę że taki youtuber Trueman reklamuje swój e-book jak zarabiać w necie. Wstawia relacje na Instagramie jak ludzi do niego piszą że po krótkim czasie dostają już 200-300 zł więc takie pytanie. Jest tu jakiś haczyk? Myślę nad kupnem ale czy opłacalne i czy przede wszystkim prawdziwe. No i czy po tym moimi danymi nie zacznie posługiwać się ktoś i brać kredytów itp XDDD

#youtube #polskiyoutube #praca
J.....1 - Widzę że taki youtuber Trueman reklamuje swój e-book jak zarabiać w necie. ...

źródło: comment_1608936951M5TaKhCYY7ke1L4VKq7kFI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Jozek1: jakby istniał łatwy sposób na pieniądze w niszy która jest mało oblegana to by sam zarabiał a nie sprzedawał eBooki za 20zl. No chyba że ta nisza to eBooki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suluf: nie do końca, bo ktoś może zarabiać w necie już w inny sposób i nie ma wystarczająco czasu aby rozpocząć kolejny projekt więc napiszę poradnik i go sprzeda. Albo sprzeda obecny sposób bo znalazł lepszy więc z tego chce zrezygnować
  • Odpowiedz
@suluf: ciężko ocenić nie znając dokonań twórcy ale w tym poradniku spodziewam się tych samych informacji co można znaleźć w internecie za darmo, czyli stwórz własnego bloga/stronę, nagrywaj na YT, programy afiliacyjne itp. Żadnych konkretów. Ten ebook wygląda na scam moim zdaniem. Może się mylę. Ja pisałem w poprzedniej wiadomości ogólnie jak sytuacja może wyglądać a nie jak wygląda w tym przypadku ;) Więc odradzał bym zakup tego poradnika.
  • Odpowiedz
mobilne


@kacperskater21:

Cześć, nasz zespół zauważył wzmiankę o stronie mobilnezarabianie.pl - rozumiemy, że treści udostępniane na naszej stronie zostały wykorzystane w tym poradniku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli tak, to prosimy o kontakt mailowy: kontakt@mobilnezarabianie.pl

Nasz pełnomocnik prawny będzie mógł skontaktować się z tym delikwentem, a pieniądze za nielegalne wykorzystanie treści bez zgody autora przeznaczymy na cele charytatywne.
  • Odpowiedz