Wpis z mikrobloga

Gram i gram i muszę przyznać że jest to najbardziej nierówna gra w jaką grałem. Z jednej strony ciekawa fabuła, z drugiej bardzo męczący i momentami nużący gameplay. Podobnie level design- najgorszy z jakim się spotkałem i który celowo chyba jest tak zrobiony aby zbrzydzić jazdę pojazdami i poruszać się tylko pieszo. Innego powodu nie widzę w #!$%@? co centymetr skał i kamieni o które non stop się obijamy i zatrzymujemy. Mapa jest rozległa w #!$%@?, idziesz 5km do innej stacji aby oddać itemy, potem wracasz bo dają ci itemy. Potem znowu idziesz 10km do stacji oddać itemy, wracasz, bo znowu dali ci itemy. No nudne to w #!$%@? się robi. Tylko zanieś to, przynieś mi tamto, podrap się po dupie, dostarcz pizze, materiały do cosplayu... #!$%@?, co ten Kojimbo ćpał myśląc że taki gameplay przez całą grę będzie ciekawy. Pierwsze 10h ok, ale zbliżam się do 30h i wydaje mi się jakbym już wszystko widział. Jak trzeba coś #!$%@?ć od Żuli, to celowo wbiegam w sam środek i leje po mordach żeby jakoś sobie urozmaicić (kolejnego skradania jak przy BT bym nie wytrzymał). Gdyby nie chęć poznania całej otoczki fabularnej, to dawno bym to wyrzucił z dysku.
#gry #pc #deathstranding
ciemny_kolor - Gram i gram i muszę przyznać że jest to najbardziej nierówna gra w jak...

źródło: comment_1608920159WmcElJkLw1ZdsHero52NFE.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemny_kolor: no jakby.. to Kojima, wiadomo było że to symulator kuriera
ja skończyłem wątek główny chyba przy 60h, pograłem jeszcze jakieś 20h żeby wyrobić połączenia z poszczególnymi bazami ale nie skończyłem na 100%
mi osobiście sprawiało frajdę tworzenie sieci tyrolek i robienie misji premium (czy jak one się tam nazywały)
sama mechanika chodzenia mega fajna, fabuła pokręcona w uj za co wielki plus, przykro że zarówno MULe jak i BT łatwi
@krajh: no skupiam się, poboczne rzeczy zabieram tylko jak są po drodze. Największa bolączka wg mnie jest taka że ta gra męczy. Odpalasz, jest ok, zbierasz wszystkie paczki, a po godzinie lub dwóch masz dosyć i olewasz wszystko jak leci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemny_kolor: Nie miałem tak, dopiero teraz starając się zrobić 5 gwiazdek z niektórymi obszarami miałem nerwy że muszę pociągnąć od cholery dróg/tyrolek żeby dotrzeć szybko w jakieś miejsce

a przy samej fabule to pod sam koniec dwie najdłuższe wyprawy (z kryptobiotami chyba) były wkurzające