Wpis z mikrobloga

@Hulajduszoboszlo: Tak, ma wszystkie w pakiecie. Wyszły bodaj 3 dlc. Jedno jest średnie, na wioskach fajne pościgi na początku, potem się robi słabiej. Ale dwa kolejne, czyli z naszym kompanem co byliśmy w Wietnamie, plus tryb detektywa i tropienie sekty jest super.
  • Odpowiedz
@wychodze_z_friendzone: Niby "4" jest w postaci remake'u jedynki i zbiera jeszcze lepsze oceny.

Ogólnie ludziom nie podobało się to, że czarny bohater + kwestie rasizmu były mocno tam przedstawiane, ale Lincolna naprawdę idzie lubić. Gość jest super w porządku i walczy dla dobrej sprawy. Często jest też zabawny. W ogóle masa postaci jest super, są różnorodne bardzo. Naprawdę idzie się wczuć w tę fabułę. Niestety ludzie oczekiwali że jak mafia
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: A to ja miałem gorzej. W DLC gdzie odbudowujemy bar teleportowało ciocie Lily na piętro gdzie nie mogłem wejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) czytałem że błąd występuje gdy przechodzi się grę kolejny raz

Przeinstalowałem wszystkie DLC i co prawda ta misja się naprawiła, ale za to wyzerowało mi stan misji z DLC i popsuła się misja z tego DLC na farmie ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@wychodze_z_friendzone: Może i tak. Mówię, raz gdzieś miałem wejść do lokalu, ale NPC ze mną nie chciał wejść i musiałem resetować punkt kontrolny. Nic więcej się nie wydarzyło. Ale i tak wybaczam, bo klimacik jest piękny. Chyba lepiej się bawiłem niż przy GTA, mimo że GTA ma dużo więcej aktywności. Ale jest jakieś płytkie w stosunku do mafii.
  • Odpowiedz