Wpis z mikrobloga

@zortabla_rt jaki wir? 150 jadąc masz spalanie 7.5l w tym dieslu.
Średnie spalanie w mieście robiąc krótkie trasy to jest 10,5 litra. Taki wir mi nie straszny, nie wiem jak benzyna.
@Kudy: No ja jestem zdania ze wszystko poniżej 10l w 3.0 jest zajebistym wynikiem, ale u nas panuje jakiś dziwny kult przechwalania sie jak najniższym spalaniem i ludzie jeżdżą te 90 po ekspresowkach a potem zdjecie na grupach miłośników 1.9 tdi ze im spalił 3.5l/100
@debil2115
@InterferonAlfa_STG
Z Białegostoku do Warszawy jadąc 140-150 w dwie strony spalił ~25 litrów. Nie wiem czy dobrze liczę. Żadnego kręcenia się po Warszawie, w jedno miejsce i spowrotem.

To jednak i tak trochę pali, bo jak kilka razy dasz w gaz to robisz 200km i masz powyżej 20l spalone na mieście, ale na trasę to jest bajka
@debil2115 każdy kto te 3.0d mial wie ile to pali. Na mieście dając w #!$%@? masz do 15 litrów, jeżdżąc normalnie czasami gazujac masz 10-11, jeżdżąc spokojnie możesz dojdziesz do 9. Tylko miasto.
Jadąc z Białegostoku do Mikołajek 90-100 miałem 6.3, bo nie było gdzie wyprzedzać
@Kudy: ale pytanie jaki jest ruch. 150 to nie jest ani prawo ani lewo pasowa prędkość. Nocą w tygodniu jeżeli zapniesz 150 na tempomacie i nie będziesz dotykał różnica będzie nawet kilku litrów.

Mi pali 530i 20 lpg przy 200 i ogólnie 16+
@piwakk: No jak ktoś jedzie około 90 i nie ma tempomatu to czesto sie zdarza ze nie trzyma dokładnej prędkości a jadąc np z przyczepą te 93 na tempomacie jest to uciążliwe wyprzedzić bo pod górkę zwalnia te pare km a z górki przyspiesza
@debil2115 to mnie z kolei jak jadę na obwodowce na tempomacie 90 to delikatnie denerwują ci co nie mają, bo tak jak mówisz na górce zwalniają, ale chyba agresywnym kierowca nie jestem, bo odkąd mam BMW nie zatrzymali mnie ani razu