Wpis z mikrobloga

Czas i na moje #pokapake Na sam start trzeba przyznać, że sporo czasu mi zajęło rozpakowanie tego całego majątku. Było zamknięte niczym w prawdziwym sejfie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Muszę przyznać, że @lumberman jesteś bardzo kreatywny bo niczego co tutaj dostałem nigdy bym się nie spodziewał, może poza Sagą i świetnym old scholowym kubkiem do jej spożywania ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak zobaczyłem zdjęcie to prawie płakałem ze śmiechu, serio świetna przeróbka xD. Ten model C3P0 To jakieś złoto totalnie, zaraz zabieram się do składania w wigilie jak za starych czasów jak się dostało Lego pod choinkę. Fajnie jest mieć też w końcu inwestycje w złoto, może nie poleci jak akcje CDP ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pytanie tylko czy jest coś tej większej sztabce, bo coś w środku dzwoni a boje się na siłe otwierać:D. Dzięki jeszcze raz za pakę i Wesołych Świąt wszystkim.
Gaj0s - Czas i na moje #pokapake Na sam start trzeba przyznać, że sporo czasu mi zaję...

źródło: comment_1608811127QLabxf2BwoZDXGUnWUR4O2.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaj0s: jest git, ważne że paczucha dotarła cała i pod dobry adres ( ͡ ͜ʖ ͡) a co do nicku to tak się kończy jak ktoś ma pismo na lekarza, najważniejsze że rozczytaleś tak z 3/4 ( )