Wpis z mikrobloga

@ks2m: ja nie wiem skąd ludzie te karpie biorą, że im śmierdzą błotem. W jakichś bajorach je łowicie czy w kałużach obok domu?


@card_man: Kupują pewnie jakieś stare, wielkie grubasy z najbardziej zapuszczonych hodowli. Młody karp z hodowli gdzie utrzymuje się rozsądna ilość ryb jest naprawdę dobry i wielu wykopowych znawców nawet by nie widziało co je.
  • Odpowiedz
Dla mnie karp to najsmaczniejsza ryba nie umiecie jej przyrzadzac po prostu i sie skupiacie na tym jak zyje jak jacys wegetarianie placza nad losem kurczaczkow wasz problem lezy w psychice i ewentualnie zlym przyrzadzaniu
  • Odpowiedz
@ks2m: uwielbiam tę świąteczną atmosferę na wypoku, gdy wszyscy - niezależnie od religii i poglądów - jednoczą się w bezgranicznej pogardzie i nienawiści do karpia
  • Odpowiedz
@ack: jak widać nie wszyscy, zaraz zleciała się horda entuzjastów tej podryby zarzucając nam niekompetencję, kupowanie #!$%@? karpii nie ze szlachetnych hodowli ani własnego stawu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to po prostu gówniana ryba.
  • Odpowiedz
Ale wy wiecie że przed podaniem trzeba tego karpia umyć i przyrządzić? Nic dziwnego że wam nie smakuje jak wy go nawet nie umyliście z błota ( )
  • Odpowiedz