Wpis z mikrobloga

U mnie Ali skonsolidowało w jedną przesyłkę paczki z towarami od 4-ech różnych sprzedawców, a u każdego z nich kupując towar dopłacałem do wysyłki ASS. Towar kupowałem 15 listopada, 22 listopada dostała nowy numer nadawczy już w PL i od tej pory nic się nie ruszyło, chociaż zazwyczaj paczki z ASS otrzymuję w ciągu 1,5 do 2,5 (góra 3) tygodnia. Tak więc mija miesiąc od momentu zakupu a ja nadal nie mam
  • Odpowiedz
@sylwek2k: gość mi przywozi 15-20 paczek 0045 tygodniowo, ja dobry klient xD żadne awizo

serio teraz takie opóźnienia? zdecydowana większość moich trafia na WER Komorniki lub Lisi Ogon, rzadko Gdańsk - zawsze jest na drugi dzień doręczone, nawet w poprzednim tygodniu i w sobotę. Tylko tamten WER Wrocław coś odwala. Ale już np koleżanka mieszkająca 5km od Białegostoku zawsze ma 2 dni czekania - najpierw paczka idzie na WER Białystok,
  • Odpowiedz
mi za to DHL zgubił paczkę z PL do PL.


@klotz:

zgubienie paczki, to inna para kaloszy. No coz.. obracajac czesto milionami przesylek DZIENNIE, moze kilka zaginac w niewyjasnionych okolicznosciach :)
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwek2k: inna sprawa że w ciągu 15 minut po wypełnieniu wniosku o ustalenie losów przesyłki, zadzwonił do mnie pracownik DHL, status paczki się zmienił i następnego dnia trafiła już do PL :) powodzenia przy poczcie z taka obsługą zgubionych paczek i to przed świetami
  • Odpowiedz