Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa 24lvl nudzę się swoim facetem, niebieski 26lvl znamy się trzy lata już

Mieszkamy razem, pracujemy oboje, jest całkiem okej, zarabiamy razem 8-9k miesięcznie z czego na mieszkanie wydajemy 2k więc zostaje nam wspólnie 6k na jedzenie, życie i inne przyjemności ( ͡° ͜ʖ ͡°) żyjemy w związku, mieszkamy razem ale nie jesteśmy zaręczeni ani nie planujemy dzieci.

No i powoli mnie związek zaczyna nudzić i męczyć, fakt że żyjemy na całkiem dobrym poziomie, wynajmujemy fajne mieszkanie, mamy blisko do pracy, kochamy się, niebieski wciąż mnie pociąga, seks jest naprawdę super ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nasze życie przez ostatni rok to tylko praca, wspólne wieczory i weekendy w domu i praca od poniedziałku i tak cały czas. Nigdzie mnie nie zabiera, nie proponuje żadnych rozrywek poza filmem wieczorem czy seksem przed snem, nawet moje propozycje wyjścia na kolację (jak jeszcze gastronomia działała) czy do kina (jak jeszcze działały), albo pojechać na wycieczkę gdzieś na jeden dzień... Nic kompletnie. Gdyby mógł to by po pracy siedział cały czas w domu. Największą rozrywką którą mi zaproponował przez ostatnie miesiące to że pojedziemy do jego matki na działkę pod Mińsk Mazowiecki pozbierać orzechy w październiku.

Jak pytam dlaczego nigdzie nie ma ochoty wyjść ani spędzić czasu poza domem to tłumaczy to covidem i że wszystko zamknięte. A tymczasem mamy wspólnych znajomych, w tym jedna para którzy znają się około dwóch lat i ten znajomy widać że jest kreatywny i mimo zabójczej epidemii ze swoją dziewczyną co weekend gdzieś jadą na jednodniowe wycieczki, spacery po mieście.... Mają aktywności i przyjemnie spędzają wspólnie czas. A mój niebieski nie ma na nic ochoty :(

Jak go zachęcić do tego żeby jednak spróbował spędzić wieczór inaczej niż tylko siedząc w domu i oglądając kolejny serial?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe102c94fbb67000ac1edcb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
  • Odpowiedz
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania no to sama coś zorganizuj - jakiś jednodniowy wyjazd gdzie mozna coś pozwiedzać, herbatka w termos, kanapki, zaplanuj trasę.
Wiosną można wypożyczyć rowery i pojeździć choćby po parku.
Jeśli wtedy będzie marudził czy krytykował no to masz powód do przemyśleń.
A może on po prostu lubi spędzać czas w domu i teraz to wyszło?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Raz: jak już zrozumiesz że facet nie służy wyłącznie do seksu i usługiwania kobiecie to przyjrzyj się swojemu niebieskiemu jeszcze raz bardzo dokładnie i zastanów się czy nie ma zalążków depresji. Pandemia bardzo różnie wpływa na poszczególne osoby, i ciężko jest o kogoś na kogo nie wpływa w ogóle.

Dwa: związek to nie będzie przez całe życie zabawa, wyjazdy, kolacje, imprezy, kino.

Trzy: to że siedzi w domu ma dla Ciebie ten plus że nie musisz się martwić że mniejsza aktywność z jego strony oznacza że ma kogoś na boku ( ͡°
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja prdl, przeciez pisze, ze proponowala, a on nic nie chce robic, umiecie czytac?

Probuj kolezanko jeszcze kilka razy cos zaproponowac, porozmawiaj z nim, ze to dla Ciebie wazne. Ja to rozumiem, bo sama bym nie chciala zdziadziec z typem, co tylko spedza czas praca-dom-obiadek u rodzicow w weekend. Zycie jest za krotkie na spedzanie go w taki sposob. Jak sie Wasze oczekiwania co do tego rozmijaja, to albo
  • Odpowiedz
Po 1. Zawsze mozesz pomyśleć i ogarnąć coś dla was sama. Tylko coś ciekawszego niz chodźmy do kina albo po raz setny na spacer w to samo miejsce. Tak kanapowca z kanapy nie wyciągniesz

Po 2. Jest zima i szczyt pandemii, wiec ku**a nie wiem gdzie wy chcecie hasać
  • Odpowiedz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania zaproponowałaś?

To znaczy było tak...

Opcja 1 - mówisz niebieskiemu że rizganoziwalas to, to i to, żeby się zbierał bo jedziecie na wycieczkę bo masz dość siedzenia w domu
  • Odpowiedz