Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PancakeV: ja do ps4 zamówiłem kiedyś na allegro stację dokującą za jakieś 5 zł. Pady wkłada się do niej do góry nogami bo ma złącze micro usb. Działa już z 1,5 roku bez problemu. Stacja jest podpięta pod konsolę, więc jestem spokojny o napięcie itd.
@PancakeV: W przypadku ps4 kupiłem jakaś tania ładowarkę do padów. Bardzo szybko przestała działać, a z tego co pamietam z przesyłka kosztowała mnie ok. 50 zł i gorąco nie polecam. Potem kupiłem ori ładowarkę od Sony i bardzo dobrze się sprawuje, ponad to świetna jakość wykonania w porównaniu z konkurencja.
@Drakenzo: Dzieki. Daj znac czy laduje normalnie do pelna, czy nic sie nie grzeje nadmiernie i czy przestaje ładowac po naladowaniu.
Interesuje mnie kwestia czy mozna taka ladowarke traktowac jako stałe miejsce na kontroler bez obawy ze ona bedzie go w nieskonczonosc przeladowywac
Zamawiales ta ktora przedstawilem powyzej?
@PancakeV: Jeden pad położony na nią przestał się ładować - mrugnął raz co by oznaczało, że widzi źródło zasilania i przestał się świecić czyli wygląda na to, że dobrze pilnuje żeby się nie "przeładować".
Kupiłem go z myślą, że będzie taką podstawką - mam podpiętą pod tylnie gniazdo USB konsoli, tyle że ja wyłączam konsolę jak z niej nie korzystam, a nie przełączam ją w tryb spoczynku.
Kupiłem tutaj - https://www.aliexpress.com/item/1005001708587365.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.15f14c4dEGpZBV