Wpis z mikrobloga

@JakubWiech (albo ktoś inny możę odpowie) czy prawica taka jak Polska 2050 nie uważa właśnie problemu globalnego ocieplenia za najważniejszy w obecnych czasach? Przecież sama nazwa ruchu mówi o tym problemie. To do kogo skierowana jest ta książka, kogo ma nawrócić? Mniej szurską część Konfy czy PiSu? Tak się głośno zastanawiam, ja ruch Hołowni uważam właśnie za konserwy, które poważnie traktują problem GO, może ktoś inny odpowie, po co tracić tyle energii na nawracanie szurów, skoro jest dużo więcej centroprawicy co wydaje się nie neguje zmian klimatu.

Na razie oceniam książkę po okładce i opisie, niedługo ją zamówię. Ja właśnie przez negacjonizm klimatyczny konserw "zlewaczałem" i się zastanawiam jakbym odebrał tą książkę wiele lat temu jak byłem fanem krula.
#globalneocieplenie #ekologia #zmianyklimatu #klimat #pogoda #polityka #neuropa
kakaowymistrz - @JakubWiech (albo ktoś inny możę odpowie) czy prawica taka jak Polska...

źródło: comment_16085779594ermqmt7l7JTYFvX9llgmo.jpg

Pobierz
  • 6
Polska 2050 nie uważa właśnie problemu globalnego ocieplenia za najważniejszy w obecnych czasach? Przecież sama nazwa ruchu mówi o tym problemie


@kakaowymistrz: Polska 2077 wystawiła jako szpeca od ekologii przy kandydacie na prezydenta, który jest spadochroniarzem z nowoczesnej i ekologiem od łupków. Jeszcze gdzieś są wypowiedzi tego Pana, że odejście od węgla do XXXX roku jest ekonomicznie nierozsądne czy zbyt kosztowne?
@MKULTRA: a kilka dni temu dołączyła do nich była rzeczniczka Greenpeace Katarzyna Jagiełło.
Polska 2050 kreuje się na partię masową i będzie unikała przyklejenia do niej łatki którejkolwiek ze stron. Wiadomo, że chętnych do przyklejenia tej łatki nie braknie.