Wpis z mikrobloga

Trochę niepopularne co powiem, można cisnąć bekę z Najmana i jak najbardziej mu się należy, ale to co #!$%@? Stanowski to jest next level internetowego cwaniactwa XD kiedyś (to było, om nom nom) każdy wobec każdego ważył słowa, bo wiedział, że konsekwencją pyskowania do silniejszego jest to, że można zwyczajnie dostać w pysk.

Potem zaczęły się ogólnopolskiego pyskówki w komentarzach tak na prawdę wszędzie, bo każdy był anonimy, ale Stano już się nawet nie #!$%@? w tańcu, bo wie, że jeżeli kiedykolwiek ktoś podbije mu oko to pójdzie na Najmana.

Jakby ktokolwiek robił ze mnie takie podś#!$%@? jak Stano i wiedziałbym kto to jest to na serio bym nie zważał na to czy on się kiedyś bił czy nie XD

Beka z Najmana za całokształt, zero szacunku do Stanowskiego za to co #!$%@? wobec Nojmena. Czuję, że kiedyś mój immienik (ja prdl) dopnie swego i Krzysiu nie będzie taki wygadany.
#stanowski #najman #kanalsportowy #heheszki
  • 7
@marcinekgdy: Zawsze mnie bawi, jak ktoś sugeruje, że dorosły facet boi się dostać w ryj :) Cóż, jakby Stanowski dostał w łeb od twojego imiennika to tylko dałoby mu to paliwo. Nie mówiąc już o oczywistym odszkodowaniu, jakie miałby zapłacić Marcina. Ja wiem, że w średniowieczu mieli kodeksy honorowe, ale dziś to jednak nie można bezkarnie bić ludzi :P
@barti69: Wcale tego nie sugeruję, sam biłem się w życiu kilka razy i nie jestem żadnym fajterem. I przez to nie pyskuję do 100 kilogramowych świniaków, bo wiem, że to oni mogą powiedzieć ostatnie słowo niezależnie od tego kto miałby racje xD