Wpis z mikrobloga

Mój #wykop
taki piękny, szlachetny, przeciwny cenzurze :D
No i co? Ze 150 wykopalisk o podejrzeniach powikłań na #szczepienia
i tylko 1 wykopalisko, które na to odpowiadało.
https://www.bbc.com/news/55364865
Co robią wykopki .... szybko, szybko zakopać, ma być narracja tylko 1 rodzaju: spisegg, spisegg, spiseggg.
Na serio?
Już nawet boicie się zmierzyć ze zwykłym artykułem? Nawet nie podejmujecie walki w waszym stylu, czyli
"uuu sponsorowane przez Big Pharme i rząd światowy. No wygraliśmy, Grażyna dawaj Tyskie."
Po prostu zakop na szybko?

#szczepienia #covid19 #koronawirus
text - Mój #wykop
taki piękny, szlachetny, przeciwny cenzurze :D
No i co? Ze 150 wy...

źródło: comment_1608548400rcz9Z6vL3SWbJKByUlQNYr.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano:
Ja po prostu się załamuję, wykop oficjalnie w czasie pandemii zamienił się w czyste foliarstwo. A może zawsze był, tylko wcześniej nie wypadało?
Teraz każdy wpis, który sugeruje spiseggg ma 5-50 razy więćej plusów niż minusów.
I jeszcze te #!$%@?, że to nie jest foliarstwo, tylko ma mocne argumenty XD
Przecież dokładnie tak samo argumentują antyszczepionkowcy od 20 lat. Też mają jakieś tam argumenty i wykszukują absolutnie każdy przykład powikłań, by wzmacniac się w tym #!$%@?.
To już nie jest jakies tam "no ja jestem sceptyczny". To jest rasowa wiara
text - @MarianoaItaliano: 
Ja po prostu się załamuję, wykop oficjalnie w czasie pand...

źródło: comment_1608549232DUOiZ0lDjkcqqFIjeSEUaD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@text: też próbuję czasami wyjaśnić szurów czy to tutaj czy na FB, ale... to jest dramat. Babka na lokalnym fanpejdżu pisze o śmiertelnych ofiarach szczepionki, a jak ja prozę o legitne info to cisza. "Bo pielęgniarka, która się zaszczepiła, zasłabła i zmarła" -> no i fajnie, a tutaj jest jej film na Twitterze, wygląda żywo... cisza XD
  • Odpowiedz
też próbuję czasami wyjaśnić szurów czy to tutaj czy na FB, ale... to jest dramat.

@piaskun87:
Ja już w zasadzie kończę walkę, bo za dużo już tego. Po prostu obserwuję znajomych, kto jest najwiekszym debilem i będę ograniczał kontakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@text: Najgorsze jest to, że to często młodzi ludzie, a wierzą w jakieś herezje. Mam takich kilku na FB, zasypiesz ich sensownymi dowodami na to, że to wszystko bzdury, to i tak będą iść w zaparte. Argumenty typu: "wielu lekarzy jest przeciwko", "gdzieś czytałem, że tak jest, ale te materiały szybko znikają z sieci", "jest wiele badań" (oczywiście żadnego nie potrafią wskazać),itd. Hitem są filmiki ze szczepień z wykorzystaniem strzykawki
  • Odpowiedz