Wpis z mikrobloga

@g1venchy: przypadkiem to nie jest tak, że zus jest dobrowolny, więc jak wpłacisz to już nieodzyskasz? Przynajmniej z JDG tak jest, czytałem jak gość się walnął o jedno zero w przelewie do zusu i zrobił nadpłatę nie do odzyskania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shemmy: tak, wie o tym, chodzi o wypłatę z listopada, bo w tym miesiącu dostałem wszystko jak należy

@taktoto: no generalnie... nic xD mój zleceniodawca to wybitnie źle funkcjonująca korpo, w której ja mam kontakt tylko z dyrektorem regionalnym, który nic na ten temat nie wie, a od księgowości dostaje tylko korpomowę, z której po przetłumaczeniu wynika że nie wiedzą co zrobić i żebyśmy dali im spokój bo kawa stygnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@g1venchy: przypadkiem to nie jest tak, że zus jest dobrowolny, więc jak wpłacisz to już nieodzyskasz? Przynajmniej z JDG tak jest, czytałem jak gość się walnął o jedno zero w przelewie do zusu i zrobił nadpłatę nie do odzyskania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ptasigryp: to jakiś fake art - na pue ZUS można sprawdzić stan konta - widać tam nadpłaty też. No i nadpłatę można traktować