Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może, o co chodzi. Tracking na Ali, Canao czy Alipaczka pokazują, że paczunia jest w Polsce od 2 grudnia. Do dzisiaj jej nie dostałam, a paczki, które zamawiałam już w grudniu dzisiaj do mnie dotarły. Numer zamówienia zaczyna się od PL. Czy jak zadzwonię na Pocztę to mi powiedzą gdzie aktualnie znajduje się paczuszka?

#aliexpress #tracking #majfrendy #pocztapolska
DumSpiro-Spero - Wie ktoś może, o co chodzi. Tracking na Ali, Canao czy Alipaczka pok...

źródło: comment_1608540036QlBEsfH6pD0ybw6ArwCzGt.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DumSpiro-Spero: to tylko twoja wina że śledzisz na gównotrackingu na ali, nie masz podstawowej umiejętności wyszukiwania informacji - temat wałkowany kilka razy dziennie i do tego śledzisz fake tracking przesyłki nierejestrowanej

paczunia


XD

w Polsce od 2 grudnia


XDD

Czy jak zadzwonię na Pocztę to mi powiedzą gdzie aktualnie znajduje się paczuszka?


XDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DumSpiro-Spero: ale co ty chcesz sprawdzić przy wysyłce NIEREJESTROWANEJ? Mam ci tłumaczyć znaczenie słowa NIEREJESTROWANA?

to zamiast chamsko sugerować


Do dzbanów bez podstawowej umiejętności wyszukania informacji nie da się inaczej

czy otworzyć spór?


Wybrałeś wysyłkę pocztową która może iść nawet 60 dni więc czekaj spokojnie
@Andczej jak ktoś jest bucem, jak w Twoim przypadku, to chyba nie posiada umiejętności czytania ze zrozumieniem, rozróżniania płci i kulturalnej rozmowy. Nie potrafisz inaczej skomentować jak obrażać? To, że nie mam podstawowej umiejętności sprawdzania trackingu, nie upoważnia Cię do wyzwisk typu dzban. Zapytałam grzecznie i oczekuję odpowiedzi w podobnym tonie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DumSpiro-Spero: nigdzie cię nie obrażam

To, że nie mam podstawowej umiejętności sprawdzania trackingu,

Sprawdzanie trackingu to jedno, wyszukiwanie informacji to umiejętność korzystania z Googla lub wystarczy wejść w #aliexpress czy #tracking i w 2 minuty znajdziesz odpowiedź bo codziennie ktoś o to pyta

Zapytałam grzecznie i oczekuję odpowiedzi w podobnym tonie.

Mogłeś nawet laurkę narysować, nie zmienia to faktu że jesteś kolejnym dzbanem pytającym o to samo bo boli samemu poświęcić
@DumSpiro-Spero Mirek, olej tego pieniacza. Siedzą takie dzbany jak Andzczej całymi dniami na tagu i myślą, że wszyscy mają tyle czasu. To co masz to fejk tracking. Jeżeli masz jeszcze ochronę kupujących to czekaj na paczkę. Jak ochrona się kończy to zakładaj dispute w aplikacji. Większość tych trackingow przy darmowych wysyłkach to fejki niestety i albo przyjdzie albo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylw1905:

Siedzą takie dzbany jak Andzczej całymi dniami na tagu i myślą, że wszyscy mają tyle czasu.


Wyszukanie informacji zajęłoby mu mniej niż zrobienie wpisu XD
Najlepiej 20 takich samych wpisów dziennie bo boli ruszyć palcem trochę.

fejk tracking.

czekaj na paczkę


XDDDDDDD