Wpis z mikrobloga

Ciężko doprecyzować w ankiecie bo kombinacji jest bardzo dużo, tym bardziej w połączeniu z danymi rynsztunkami. Możecie pisać jakie są wasze ulubione buildy w połączeniu z danym rynsztunkiem.

Od siebie mogę dodać, że najbardziej op jest szermierka + alchemia i rynsztunek kota (dalej mantikora z glifem który przekształca rynsztunek na lekki). Latanie na 3 odwarach + mikstury w walce, runy zwiększające zasięg na miecze i spamowanie rozpłataniem (silny cios) jest przegięte i jest ogromny damage.

Mam ochotę zagrać po 2 latach i właśnie zastanawiam się nad buildem.Ten powyżej jest najlepszy, ale z drugiej strony poszedłbym w coś innego a nie znowu to samo. Także może coś ciekawego mi podpowiecie.
Oczywiście gram jak zawsze prawilnie na drodze ku zagładzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin3 #wiedzmin

Wasz ulubiony build

  • Szermierka + alchemia 24.1% (13)
  • Szermierka + znaki 51.9% (28)
  • Full znaki 9.3% (5)
  • Full szermierka 14.8% (8)

Oddanych głosów: 54

  • 11
@janek_: Czyli alchemia i szermierka? Czemu niedźwiedź? Kot zapewnia dodatkową siłę ataku. Natomiast mantikora krytyczne ciosy i większą tolerancje na eliksiry (o ile dobrze pamiętam to właśnie dzięki temu można wypić o jeden odwar więcej, bo wypijając 3 zostaje nam jeszcze tolerka na eliksiry, tak mi sie zdaje, może zapomniałem bo jednak 2 lata). Poza tym warto założyć rękawice które dodają 50% do kryta (chyba to były nilfgaardzkiego gwardzisty czy coś
Jak idziecie w szermierke + znaki to fajnie jakbyście napisali jakie kombinacje lubicie, jakie znaki i co z szermierki, jaki rynsztunek.
@kRpt: mam noobowski build, szybkie ataki + quen na maxa + smakosz xD. Ubieram go roznie. Mial arcy kota, pozniej wilka, teraz ma mantikore (bo najladniejszy wiadomo). Gram na miecz i opowiesc + podniesiony poziom przeciwnikow i kompletnie nie ma znaczenia co nosze xD
@Woofinka: Co daje rozwinięty na maxa quen? W sensie - wydaje mi sie, że nawet mając zrobione mocno znaki, przeciwnicy zdejmują całe 100% quena na jednego strzała czyli nie opłaca się go rozwijać. Może to tylko na drodze ku zagładzie tak wygląda, bo zawsze gram na tym poziomie trudności. Lepszą opcją wydaje mi sie aard obszarowy, powala przeciwników wokół i jest kozacki efekt, często powala i wystarczy dobijać przeciwników. Tak naprawde
@kRpt: Mam runy 6x 10% do znakow. Mutageny 2x 40% moc znakow i z mieczy +30% moc znakow.
Czasem jak sie dobrze zakrece to nawet nie daja rady mi tej tarczy usunac. Nie wiem jak jest na innych poziomach trudnosci ale u mnie wytrzymuje przynajmniej 3-4 ciosy. Gram dla relaksu.

A z wyglądu to mi sie podoba niedźwiedź najbardziej

@kRpt: Niedzwiedzia jeszcze nie mam, musze zrobic. Gryfa nie bede robic
Woofinka - @kRpt: Mam runy 6x 10% do znakow. Mutageny 2x 40% moc znakow i z mieczy +3...

źródło: comment_1608508654gD6fEp2wp546607owkE1QE.jpg

Pobierz
@Woofinka: W sumie spoko ten Wilk końcowy. Ale pierwsze poziomy nadal takie niezbyt. A no to jak 3-4 ciosy to może i tak. Bo na drodze ku zagładzie wydaje mi sie że zadają dużo dużo większe obrażenia więc ściągają na 1. Praktycznie trzeba wszystkiego unikać, w większości walk max 1-2 ciosy można zarwać o ile dobrze pamiętam, ale to też zależy na jakim etapie sie walczy i z czym sie walczy.
Co daje rozwinięty na maxa quen


@kRpt: ostatni talent oddaje 25% obrazen atakujacemu. Po drodze jest tez talent rozladowanie tarczy (po wyczerpaniu tarcza odrzuca przeciwnikow z szansa na ich powalenie - bardzo przydatne). Dodatkowo 25% wzmocniony quen. Nie wiem w jaki sposob to wszystko sie sumuje ale u mnie ten quen jest nie do zdarcia.
W sumie spoko ten Wilk końcowy


@kRpt: Piekny jest, taki goth geralt ( ͡º ͜ʖ͡º)

ale to też zależy na jakim etapie sie walczy i z czym sie walczy.


Ksiaze zaba jednym uderzeniem zabieral mi cala tarcze i 10% zycia. Dettlaff mial w dupie moja tarcze, bil mnie jak chcial i musialam sie non stop turlac. Wiejskie kmioty mi sie od tarczy odbijaja i w zasadzie
@kRpt: nie chce mi się czytać komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc może ta propozycja już padła, ale mi się super grało alchemia + znaki, spam obszarowym aardem jest OP. Odwar z ekimmy, puszczyk i jesteś nieśmiertelny