Wpis z mikrobloga

@franky1: wiesz co nie brałem tego nigdy, a pieniędzy też szkoda wydawać zamiast na fajki to na desmoxan wiem, że pomógł wielu osobą, mimo wszystko postaram się ominąć potrzebę brania go. Pozdrawiam
@Mikealright: a praca? Paliłeś w pracy? Ja miałem zapalenie zatok i byłem skazany na tydzień siedzenia w cieplutkim domku, bez wychodzenia na zimne powietrze, a skoro u mnie w domu NIGDY się nie paliło to pomyślałem że to dobra okazja. I wytrzymałem ten tydzień bez fajki, ale największe obawy miałem, że wrócę do pracy, od razu mnie ktoś wkur** i pójdę na fajeczkę :) Ale jakoś przetrwałem.
@Mikealright: ja nie palę od środy rano i zastanawiam się czy sobie nie zapalić, nie jestem jakiś mocno uzależniony. Ale wcześniej potrafiłem robić sobie przerwy po 2 tyg. - mieiac a ostatnio już blisko 3 miesiące jadałem niemal.codziennie.
@r4do5: takie palenie z przerwami może być tylko wtedy można myśleć że albo jestem na tyle dglupi że wracam albo na tyle głupi że nie mogę skończyć z tym i takie błędne koło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mikealright: może głupota ale robię to w miarę świadomie. Fajki to jedyna używka,.która mi na ten moment podchodzi. W sumie tak sobie jarałem okazjonalnie już prawie 10 lat ale.przez ostatni miesiąc - dwa mam wrażenie,.że.jestem na progu uzależnienia się na serio,.bo w pracy zacząłem jarać co.przerwe.
w pracy zacząłem jarać co.przerwe


@r4do5: I tu jest problem Miras... Moja praca w wielkim skrócie polega na tym, że 5 min przygotowuję maszynę do cyklu (nie zagłębiajmy się tu za bardzo), a potem czekam 25 minut, aż cykl się skończy. No to co robić przez ten czas? NA FAJECZKĘ! I właśnie przez to bardzo dużo jarałem w pracy :) Na szczęście udało się rzucić mam nadziejęę!
@Mikealright:

wiesz co nie brałem tego nigdy, a pieniędzy też szkoda wydawać zamiast na fajki to na desmoxan

te tabletki bierze się tylko niecały miesiąc, więc w żaden sposób nie zastępuje to kosztowo fajek, to nie gumy nikotynowy czy plastry. U mnie się zwróciło od razu już pierwszego miesiąca. Jak ci się uda bez to spoko, ale jak nie wyjdzie to warto spróbować ze wspomaganiem :)
@franky1: no tak tylko że nawet biorąc to nie idsrawia się pierwszego dnia fajek tylko stopniowo obniża aż do rzucenia, jednak parę dych kosztuje paczka tych tabletek. Ale dzięki Mirku za słowo tak czy inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)