Wpis z mikrobloga

@Archix: Podobno wiele (no może nie wszystkie, rzecz jasna) naszych porażek jest po to by nas czegoś nauczyć, więc, niech to doświadczenie uczyni Cię silniejszym na przeciwności losu.
Pojedź na święta do rodziny, spędź z nimi czas, bo pewnie za Tobą tęsknili. Rozumiem, że jest ciężko, ale nie załamuj się, bo przede wszystkim żyjesz dla siebie, a nie dla kogoś, więc spraw by było Ci dobrze samemu ze sobą.
@Archix dasz radę Panie! Tylko się nie poniżaj i nie pisz do niej żadnych wiadomości o błaganie o powrót. Miej swoją godność! Pokaż że straciła naprawdę wartościowego faceta! Walcz o lepsze jutro! Zajmij głowę jakimś hobby. Coś co zajmie Twoją głowę na dłuższy okres.
Przepraszam ze tak z opóźnieniem.
@psycho_logo: @aphroman0: @r5678: @Amelianna: dziękuję bardzo za słowa wsparcia.
@Klepajro: Sam nie wiem, nawet jej nie mówiłem że czuję się gorzej - chociaż pewnie było to widać.
@BuryRysiek: Do rodziny tak czy tak pojechać musiałem bo nie mam gdzie indziej się podziać, kumpel znalazł mi kilka kursów programowania to wezmę się trochę za to, może coś z tego wyjdzie.
@TurboDynamo: