Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki internet na #ursus #warszawa polecacie? Obecnie mam #upc "Internet światłowodowy do 300 Mb/s" i jest dosyć słabo, często mam zaniki, o słabych prędkościach nie wspominając. Dodatkowo przez rok trwania umowy podnosilicenę kilka razu. Teraz wciskają mi przedłużenie umowy za 58zł miesięcznie. Chciałbym zrezygnować z ich usług, możecie coś polecić?
#internet
  • 6
@buttonns: Pewnie podpisał jakąś promocyjną bez czytania, "pierwsze 3 miesiące -50%" albo coś w ten deseń.
@jonasz123: Najpierw sprawdź co masz dostępne w bloku. Ja na Ochocie nie miałem złych doświadczeń z UPC, zmieniam bo ich oferta dla stałych klientów jest gorsza niż dla nowych więc wolę być czyimś nowym i też czegoś szukam.
@jonasz123: a ta słabsza prędkość to nie czasem wina windowsa? U mnie czasami spada prędkość, a np. u żony jest spoko. Wyłączenie wifi i włączenie (w laptopie) pomaga. Wydaje mi się, że to się #!$%@?ło jakiś rok temu, po którejś aktualizacji systemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jonasz123: jak masz dostęp do Vectry to Play Stacjonarny, 300mbit za 45 zl a 150 za 35 i do końca roku umowa na czas nieokreślony. Ja mam od początku grudnia i jestem zadowolony.