Wpis z mikrobloga

To teraz ja się pochwalę. Przede wszystkim dostałem cudowny, długi list (6 stron), który bardzo fajnie się czytało, a teraz co jakiś czas sobie na niego zerkam i poprawiam sobie humor. Ostatnio myślałem, czy by trochę nie zredukować swojej wagi o jakieś 5kg, ale zawartość paczki mnie uświadomiła, że to głupi pomysł i takie coś się robi od początku nowego roku. Trochę pieczę i uwielbiam Batmana, więc dostałem formę w kształcie bat-sygnału, którą to nawet kiedyś chciałem sobie kupić, a tu dostałem jako prezent. Dodatkowo łopatka do ciasta, która jest moją pierwszą łopatką (kilka lat już pieczę ciasta i do tej pory nie miałem takiej rzeczy). Otrzymałem również trochę poezji i kaktusa (balon), bo narzekałem, że mi umierają ciągle rośliny w mieszkaniu.
I jeszcze sporo innych rzeczy, które można ujrzeć na zdjęciu.

Jak zwykle po wylosowaniu par część użytkowników zaczęła obserwować różne osoby, że niby to właśnie oni są ich tegorocznymi dostawcami paczek. Oczywiście nie ze mną te numery i wiedziałem, że to na pewno nie ta osoba. Nie dam się przecież tak oszukać. Okazało się jednak, że zostałem przez przypadek zaobserwowany.
Dziękuję @Wredna_pomarancza za taką fajną paczuchę i list
#pokapake
MorDrakka - To teraz ja się pochwalę. Przede wszystkim dostałem cudowny, długi list (...

źródło: comment_16084672322hCy0Y48WyGkTCbzkpvxoN.jpg

Pobierz
  • 2