Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałem pochwalić się tegorocznym prezentem, bo to jeden z lepszych jakie otrzymałem! W tym roku wylosował mnie mireczek @kennyskrrt. Pisałem, że lubię dbać o brodę i oczekuje skromnego prezentu, ale to co otrzymałem jest totalnym sztosem. Nigdy nie miałem jeszcze okazji korzystać z tych kosmetyków, ale jestem wręcz przekonany, że będą genialne, bo skład jest bardzo "naturalny", bez żadnej chemii. Do tego zapakowane tak estetycznie, że aż nie wierzę, że zrobił to mireczek :D A do tego dostałem jeszcze dwusetkę Ballantinesa i czekoladę, ale zostało to już skonsumowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuje bardzo mireczku i życzę, Tobie też, abyś trafił taka paczkę, bo ja cieszę się bardzo. I również mam nadzieję, że wykopkowi @goldboy spodoba się paka, która mu zrobiłem :D Miłej niedzieli dla wszystkich mireczków!

#wykopaka #czujedobrzeczlowiek #swieta #prezent #broda #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalesie
chalwaklb - Mireczki, chciałem pochwalić się tegorocznym prezentem, bo to jeden z lep...

źródło: comment_1608457873ljKNbjL8l5750BnSOMRELa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz