Wpis z mikrobloga

a sluchajcie - majfriend zarzeka sie ze na tej liscie jest eu polonia - ja nie widze - uzylem tylko linku m3u - moze gdzies ten login i haslo mam wpisac?? bo mam jakies beduinskie kanaly i troszke europy + uk a zalezy mi na polskich
@adulski: no ten login i haslo to wlasnie do Xtream Codes, możesz spróbowac w Tivimate albo tej apce IPTV Smarters co tak chińczyki polecają, bo np. mi na Tivimate nie chce kanałów żadnych pokazywać
ale jeśli na m3u nie ma to raczej na xtream też nie będzie, no musisz albo przeszukać jeszcze raz np. jakiegoś Polsatu czy coś to się znajdzie gdzie są te polskie kanały albo bić się z chińczykiem
@ameis50: ja mam jakis nowy model samsunga - tzn model z 2019 roku... i jak mam jakas apke iptv gdzie wrzucilem link to mam kanaly - duzo kanalow ale nie mam pl - jak wrzucilem iptv smarters na androida w komorce to mam polskie kanaly i pytanie czy edytowac jakos liste kanalow (a moze ktos ma juz edytowana?) bo moze program nie obsluguje tak duzo - nie wiem - spekuluje
a na PC patrzyłeś listę? w sensie ściągnij sobie .m3u i odpal w notatniku, powinny się pojawić bez problemu polskie i wtedy możesz sobie wyciąć i wkleić do nowego pliku co sobie go wtedy na tv przerzucisz @adulski
ała, 199 polskich kanałów.

A teraz jeszcze jedno, apka Smart IPTV jest tylko za free na 7


@x_xRazorx_x: trzeba zapłacić na stronie podając nr. MAC twojego urządzenia z tego co widzę i opłacić, sam tej apki nie używam więc nie powiem nic poza tym co jest na stronce, ale kupno jest możliwe tutaj https://siptv.eu/activation/
@x_xRazorx_x: Tivimate dosyć dobra apka imo, mają wersję darmową (jest też płatna, ma dodatkowe funkcje, ale ta darmowa nie jest zła), zawsze też można użyć Kodi ma wtyczki pod iptv
gdzieś był post gdzie pisali o różnych apkach pod iptv, zaraz poszukam to tu podeślę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adulski: @ameis50:
Polecam logować się przez Xstream hasłem i loginem od Chińczyka. Jest lista EU Polonia gdzie na te chwilę jest 199 kanałów. TiviMate w wersji free jest wolna i nie zezwala na zmianę kanałów góra/dół pilotem. Nie da się też wgrać EPG. Zapłaciłem te 25 PLN za dostęp na rok do appki i łoooł. Działa szybciej, bardzo dużo nowych funkcji i obsługuje logo stacji i EPG z https://epg.ovh/