Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insiders: Dzięki za link! Super jakość, wybór programów i cena. Ale mam mały problem z obrazem. Co kilka minut na 2-3 sekundy wyłącza sie obraz i dzwiek. Nie jest to raczej problem z internetem bo to wygląda tak że po tych dwóch sekundach pojawia się obraz który powinien być za dwie sekundy. Nie ma "zawieszenia" - oglądany program leci normalnie a na chwilę wyłączył się obraz.

Używam siptv na 7 dni
@ravau: Może i tak. Ja w każdym razie jestem zadowolony bo dzięki plusowi w tym wątku mam fają telewizję w niskiej cenie, a potrzebowałem czegoś na szybko w nowym domu głównie dla dzieci i żony - nie narzekają więc mam spokój. Jeśli przycinanie będzie uciążliwe to zmienię za 3msc. Póki co jestem wdzięczny @Insiders: za podzielenie się. Nie wszyscy są tacy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Insiders: czy otrzymaną listę m3u z tej aukcji trzeba jakoś przerabiać? Jestem zielony dostałem link do listy i login i hasło xtreme, chcę to odpalić na smart iptv wgrywam listę przez https://siptv.app/mylist/ podając link otrzymany po zakupie i wyskakuje błąd na tv, aplikacja na tv nie wczytuje listy.
Po miesiącu testowania kupuje dalej na 3. Obraz żyleta, czasem po kilku minutach oglądania się zatnie ale wystarczy dać kanał + lub - i dalej stabilnie. Oglądam na apkach od lg w webos. Internet światłowód z Netii.