Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie:
Upgrade PC czy next gen ? Aktualnie mam PS4 i jeszcze sporo gierek do ogrania :D + pc z rx 470 + i5 6600k @4,5ghz + 16gb ram
I teraz pytanie: ps5 czy upgrade PC o kartę rtx 30xx (ale jest drogo więc pewnie jakaś grafika do 1k żeby zmieścić się z upgrade w cenie podobnej do konsoli) + i7 7700k.

Dodam że załóżmy że mam monitor 1440p 144hz + tv 4k 100hz

Zazwyczaj grałem na konsoli, ale ze cyberpunk działa jak działa to odpaliłem na PC. Trzyma te 30-40 klatek ale mi się super gra :Do dużo lepiej niż na konsoli przez płynność. No i w końcu wsiąkłem i to poważnie.

Pytam bardziej co byście wybrali :D

#pcmasterrace #ps4 #ps5 #komputery
  • 10
  • Odpowiedz
procka dokupisz później jak ceny polecą w dół


@Eszyszyszy: a kiedy niby polecą w dół i których procesorów?

różnicy jakiejś niesomowitej i tak nie zauważysz przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@astronic: Na PS5 nic ciekawego nie ma póki co, poza tym konsola nie jest dostępna , a i kupno jakiegokolwiek nowego RTXa graniczy z cudem w normalnej cenie.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Ceny 7700K polecą w okolicach luty-marzec najniżej, no chyba że o nówkach mówimy to tak czekać w nieskończoność można.
Osobiście polecam używane procki, akurat tą część z całego pc najtrudniej zajechać.
  • Odpowiedz
Ceny 7700K polecą w okolicach luty-marzec najniżej


@Eszyszyszy: doradzanie komukolwiek 7700K które stoją obecnie po 1000-1500zł, gdzie za 900 (a sam ostatnio wyrwałem KF za 600zł) można kupić o połowę mocniejszego 9600K jest kompletną abominacją

Topowe stare intele mają ceny oderwane od ich wydajności
  • Odpowiedz
drogo więc pewnie jakaś grafika do 1k żeby zmieścić się z upgrade w cenie podobnej do konsoli) + i7 7700k.


@astronic: No to już lepiej weź nową konsole, za 1k obecnie dostaniesz kartę o wydajności rx580, tylko nowe RTXy są w miarę opłacalne, 7700k też nie ma co brać jak wydasz na to więcej niż na 10100f z nową płytą. W okolicach 900zł z cashbackiem od MSI kupisz 10400f i
  • Odpowiedz