Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Została ostatnia godzina na weryfikację Waszych paczek. Do tej pory zweryfikowało się pozytywnie ponad 97% uczestników, czekamy na ostatnie 14 zgłoszeń. Pamiętajcie, żeby przy weryfikacji w odpowiednim polu wskazać z czego wynika personalizacja, tzn. w jaki sposób paczka nawiązuje do odbiorcy – to ułatwi weryfikację i może pomóc nam w podjęciu pozytywnej decyzji, a w ostatnich minutach może to być szczególnie ważne.
Równo o północy formularz weryfikacyjny zostanie zablokowany, a osoby, które nie zostały zweryfikowane trafią na Ścianę Wstydu.

Pozdrawiamy – ekipa wykoPAKI

#wykopaka
wykoPAKA - Mirki i Mirabelki!
Została ostatnia godzina na weryfikację Waszych paczek...

źródło: comment_16084151511IsR6I4K1bgVwEbpYB0OG8.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Inz_Karwowski: Miałeś mnie zablokować polaku:) za każdym razem będziesz mi groził blokowaniem? Bo mam to gdzieś jakbyś nie wiedział XD sam chętnie bym ci wysłał g.... w słoiku i cieszył się jak płaczesz bo święta ci się nie udały XD
  • Odpowiedz
Koleś zrozum ze te wasze żenujące i wymuszone polskie święta to nie każdy obchodzi to raz.


@Janusz_z_Rivii: O #!$%@? Co za dzban! Święta Bożego Narodzenia to najsłynniejsze ze wszystkich świat na CAŁYM świecie, nawet obchodzone w krajach muzułmańskich.

  • Odpowiedz
Miałeś mnie zablokować polaku:) za każdym razem będziesz mi groził blokowaniem? B


@Janusz_z_Rivii: A kim ty dzbanie jesteś? Bo prócz bronienia tepej dzidy to masz wielki ból o Polaków? Któryś ci zrobił jesień sredniowiecza z tyłka czy co?
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: To ja wnoszę o wrzucenie na ścianę wstydu, wszystkich którzy w powyższej dyskusji kogoś obrazili lub zwyzywali. Niezależnie czy są po stronie tej dziewczyny czy tego Mikołaja.
Miała być dobra zabawa ale jak zawsze musi się skończyć kłótnią. Okropne są te mireczki ! Wstyd
  • Odpowiedz