Wpis z mikrobloga

albo wierzący że w 9 miesięcy można wyprodukować w pełni bezpieczną szczepionkę xD


@NiebieskiWStringach: i wypuscic ja do masowego uzytku bez testu na reprezentatywnej grupie.
No rzeczywiscie op ma racje - niektorzy to niedoedukowani prosci debile :)
  • Odpowiedz
@why1sthat: Odezwał się inteligent, który nosi szmatę na twarzy i uważa, że wirus nie wniknie do środka lub też uważa, że nie niszczy swojego zdrowia wdychając wyziewy spowrotem do organizmu wraz z namnożonymi na szmacie bakteriami, wirusami i innymi patogenami. Brawo :)
  • Odpowiedz
albo wierzący że w 9 miesięcy można wyprodukować w pełni bezpieczną szczepionkę xD


@NiebieskiWStringach: oczywiście że można, można nawet w kilka dni - tak jak produkuje się szczepionkę na grypę, ale skąd to możesz wiedzieć
  • Odpowiedz
@why1sthat: Imbecylu, nie chronią :) I sam Szumowski Ci o tym mówił już w lutym. WHO nie zalecało noszenia masek. Jak myślisz dlaczego narracja się zmieniła, bo masz pamiętać o tym, że jesteś niewolnikiem i masz się słuchać pana i nie zapominać, że śmiertelny wirus szaleje. I broń boże nie wyłączaj TV.
  • Odpowiedz
  • 46
@ks2m nie, po prostu mam beke z nieukow ktorzy nie skonczyli jeszcze liceum ,a podwazaja zdanie lekarzy i profesorow bo wyczytali cos w necie :)
  • Odpowiedz
@why1sthat: a ja mam bekę z wykopków, którzy myślą ze skończyli liceum i są wykształceni xD taki jesteś światły a jedyne co potrafisz to obrażać innych, aż ci posty usuwają. Ignorancja aż się wylewa z twoich postów.
  • Odpowiedz
nie, po prostu mam beke z nieukow ktorzy nie skonczyli jeszcze liceum ,a podwazaja zdanie lekarzy i profesorow bo wyczytali cos w necie :)


@why1sthat: i dlatego lekarze niechetnie sie szczepia? Normalni lekarze a nie oplacani przez rzad.
A swoja droga to ostatnio nawet jakis minister stwierdzil ze sie nie zaszczepi-foliarz co nie?
Jakbys mial IQ przynajmniej na poziomie temperatury pokojowej to bys pewne fakty pokojarzyl-niestety jak widac Twoje IQ jest
  • Odpowiedz