Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
#pokapake

Każdy, kto chociaz raz zajrzał na tag #wykopaka na dłużej niż 5 sekund najprawdopodobniej mnie kojarzy. Każdego roku niesamowicie przeżywam te akcje i jest to dla mnie bardzo ważna sprawa, lubię się dzielić z innymi Mirkami tym doświadczeniem; oczekiwaniem na losowanie par, przygotowaniami, niecierpliwym oczekiwaniem na paczuche.
W tym roku spełniło się dodatkowo jedno z moich wielkich pragnień i dołączyłam do ekipy wykoPAKI jako moderator. Myslalam, że już nic mi nie przyniesie w związku z tą zabawą więcej radości niż odpisywanie na pytania, akceptowanie opisów i weryfikacja paczek. Myliłam się!
Dzisiaj w paczkomacie pojawiła się rzecz, która ucieszyła mnie bardziej : moja własna osobista wykopaka!

Moim tajemniczym nadawca okazała się przeurocza Mirabelka @Kinja ()
Nie spodziewałam się tego zupełnie! W końcu spełniło się moje wielkie marzenie, żeby otrzymać pakę od rozowej.
Przed oczami od razu stanęły mi wpisy, które Kinja komentowała, kibicując mi w tej przygodzie :D
Mam nadzieję, że moje podekscytowanie i niecierpliwość nie przyprawiły Cie i palpitacje xD
Juz zdarzyło mi się wcześniej czytać, że jestem trudnym odbiorca i nie inaczej było tym razem :p

Co znalazło się w środku?

- Długi i odręcznie napisany list () wiem, że pochodzi wprost z serduszka i czytanie go było przyjemnością. Nie da się opisać uczucia, kiedy czyta się o tym, jak bardzo ktoś się ucieszył z tego powodu, że wylosował akurat mnie i że kojarzy mnie z tagu ʕʔ
- Własnoręcznie wyszydelkowany koszyczek w kształcie kota! Wow, naorawde zazdroszczę umiejętności. Pięknie to wyszło i już mysle, gdzie go postawić. Myślę o lazience na najbardziej podręczne kosmetyki, albo w salonie na świeczkowe samplery. Musisz mi tylko powiedzieć, czy można to trzymać w łazience Naprawdę doceniam takie prezenty, poświęcilas dla mnie swój czas i stworzyłaś coś wyjątkowego. Mam 2 koty, więc każdy gadżet z kotkami zawsze mile widziany ()
- Cztery podkładki pod kubek, także własnoręcznie stworzone! I - a jakże - w kształcie kotków. Od razu poleciałam parzyć herbatkę w ulubionym kubku.
- Ręcznie zdobiona zakładka do książek - połączenie moich dwóch ulubionych kolorów - złota i burgundu. Możecie mi nie wierzyć w to, ale przypomniał mi się wpis Kinji sprzed jakichs 2 tygodni w którym Kinja pokazuje te zakładkę na tagu - skomentowałam go bo naprawdę mi się spodobały. Kilkukrotnie mowilam potem mojemu niebieskiemu, że bardzo bym taka chciala :D
- Gra planszowa escape room! Tu już naprawdę opadła mi kopara. Połączenie moich 2 hobby - jak już każdy się domyślił, planszowek i escape roomów. Uciekłam już z ponad 40 escape roomów, ale z takiego planszowkowego to z ani jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokazałam ten prezent mojej przyjaciółce, która jutro ma mnie odwiedzić i od razu zapytała, czy będzie grane. Będzie! Jeszcze jak ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Zapewne część z was zastanawia się, dlaczego dostalam młotek. Jest to żartobliwe nawiązanie do obranej przeze mnie drogi zawodowej. Mam nadzieję, że niedługo dostanę tez taki prawdziwy, budzący respekt wśród wszystkich podsądnych! Ten posłuży do treningu, ewentualnie będzie straszakiem na niebieskiego jak mnie zdenerwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Ogrom uwielbianych przeze mnie żelek. Jedno opakowanie jest promocyjne i dołączyli do niego śmieszny magnes. Kinja, I miś you ( ʖ̯)

Bardzo dziękuję za wszystkie prezenty, personalizacja na najwyższym poziomie. Sprawiły mi ogrom radości i są wyjątkowe. Mam nadzieję, że w trakcie przygotowań bawiłaś się równie dobrze jak ja, kiedy przygotowywałam paczuche dla mojego Odbiorcy.

Wspaniała to była edycja, nie zapomnę jej nigdy ()

Mam nadzieję, że widzimy się za rok!
Shyvana - #pokapake

Każdy, kto chociaz raz zajrzał na tag #wykopaka na dłużej niż 5 ...

źródło: comment_1608398622bodCY5pduBQ0XWPfciBN7x.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kinja: jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie ()

Paczucha jest super, perfekcyjna personalizacja :3

A na koszyk kota to się nie mogę napatrzeć :D