Wpis z mikrobloga

Mirki, mamy to! Jednak przecieki okazały się w 100% trafione. Dziś do odebrania ̶T̶h̶e̶ ̶W̶i̶t̶c̶h̶e̶r̶ ̶3̶ The Long Dark.
Trzeci dzień z rzędu autor listy przewidział jakie gry #epicgames rozda. A mówili, że pelikany i nie ma co w wierzyć w fejkowe listy z Internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już jutro do odebrania ̶M̶a̶s̶s̶ ̶E̶f̶f̶e̶c̶t̶:̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶m̶e̶d̶a̶ ̶ ( ͟ل͜) Stay tuned!

#heheszki #humorobrazkowy #gry

Javorsky - Mirki, mamy to! Jednak przecieki okazały się w 100% trafione. Dziś do odeb...

źródło: comment_16083936492LtGViel1sUMmFlArUUZoc.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@I-____-I: Wiadomo było, że to fake-lista, ale z drugiej strony kiedyś GTAV było darmo od Epica, więc uznałem, że może rzeczywiście odbiła m szajba. xd Szkoda. Nabrałem ochoty na AC: Origins, a tak to poczekam jeszcze trochę jak spadnie do 3-4 dych. EDIT: W sumie to nie wiem czy nie można wykorzystać vouchera na 40 pln i mieć Origins za 2 dychy, ale za niedługo sprawdzę. xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jurassic World Evolution jest całkiem spoko! Kupiłem z rok temu jak młody miał szał na Dinki i dokupywałem kolejne DLC (oczywiście na allegro czy innych stronkach, ale żadne tam współdzielone konta). Gra bardzo przyjemna, taki Roller Coaster Tycoon tylko zamiast kolejkę są dinozaury. Dobra grafika, muzyka i dialogi. Może się podobać.
  • Odpowiedz
@akirayato69: Ej, a wiesz, że tam sporo tych przekreśleń to zrobione sztucznie. Wystarczy wejść w porównywarki cen, żeby zobaczyć, iż to niezły bullshit cenowy i ceny promocyjne to w zasadzie standardowe. :P
  • Odpowiedz