Wpis z mikrobloga

@Lysy_z_Oporowa: czuję się dziwnie w tym pierwszym tygodniu na uczelni :/

Rzeczywiście ćwiczenia z geometrii są takie straszne jak mówią?

Na laborkach serio cisną tak, by być przygotowanym przed zajęciami? tzn. trzeba się uczyć naprzód materiału

Książki, skrypty z podanej literatury są dostępne w bilbiotece PWr? Czy szukać innych źródeł?
@KisielBB: Ksiązki/skrypty dostępne, ale bardzo niewiele sztuk, więc trzeba się spieszyć.

Wykreślna dla mnie to był horror, ale w sumie trochę z lenistwa. Z kim masz?

Laborki - tak, przed laborkami obowiązkowo czytać instrukcję do ćwiczenia (często za niezaliczenie kartkówki wywalają i trzeba potem odrabiać - często jest limit wywaleń, np. 2 razy - ja w ten sposób uwaliłem laborki na 4 semestrze, mimo że umiałem praktycznie wszystko - zagiął mnie
@KisielBB: Skoro Popczyk to MEGA lajt - chodź na zajęcia, rób zadania domowe i będzie zaliczone. Na zaliczenie daje jakiegoś tam prostego michałka i parę rzutów, na poprawie często jest to samo + można mieć notatki - tak więc trafiłeś los na loterii :P. Lange to #!$%@?, uważaj na niego. Jak się do niego zwracasz, to z tytułem, bo Cię #!$%@?.

Ja jestem na 5 semestrze, a nadal nie jestem zapisany
@Lysy_z_Oporowa: To skąd masz skrypty? :> : np skrypty z analizy są bez problemu znalezienia w necie; ale jak ten na wykreślnej #!$%@?ł nam 7 podręczników, a na laborkach 4, które są konieczne do przygotowania się do tych zajęć :<

co to jest michałek? :D Kumpel z roku trafił na Zielińskiego i po jego opisie po pierwszych zajęciach wydawało mi się, że to ja mam #!$%@? ;/

Pierwsze wrażenie z tego
Do analizy i algebry polecam Ci Skoczylasa. "Przykłady i zadania" czy coś takiego. Dobrze wytłumaczone i większość pierwszego roku z niej korzysta. Bo biblioteki jednak warto się zapisać. Jak nie ma czegoś w głównej, można zrobić turne po wydziałowych.
@KisielBB: to tyś tam się uczuć poszedł a nie studiować :P zamiast w pierwszym tygodniu się na wykopie dokształcać lepiej zorganizuj imprezę integracyjną ;) kontakty są cenniejsze niż wszelkie skrypty i odwiedziny w bibliotece :P

Ja do biblioteki poszedłem raz w ciągu pięciu lat, przed magisterką, żeby wiedzieć jak wyglądają jakieś klasyki sprzed mojego urodzenia, które mam w bibliografii. Szczęśliwie kontynuuję edukację na następnym stopniu, a i tak po sześciu latach
@miszczuuu: integruje się na razie ze współlokatorami :) Jakoś do ludzi z kierunku nie mogłem się od razu przekonać, ale jest lepiej :P

Jeden z powyżej wymienionych przeze mnie wykładowców stwierdził, że na studiach się studiuje a nie uczy, więc nauczyć materiału mamy się w domu, a na zajęcia przychodzić w pełni przygotowani :D

TO z czego korzystałeś by zaliczać? Jaki kierunek?

@Bimbermaeister: który rok (bo wydawało mi się, że
@Bimbermaeister: A jakie jest twoje zdanie na temat laboratoriów?. Ja się zastanawiam jak to będzie wyglądało z przygotowaniami do laborek, czy ludzie będą przekazywali jakieś informacje, czy sam mam szukać ;/

Co do analizy to ja na wykładowce trafiłem świetnie - Ryczaj to koleś, który prowadził jedną z grup na studium talent i z tego co widzę materiał z wykładów mniej więcej się będzie pokrywał z tamtym. Tylko żeby mnie na