Wpis z mikrobloga

#perfumy

Czy są sposoby, aby nie nabrać się na podróbkę perfum?

Chcę żonie kupić konkretne perfumy i ceny są bardzo zróżnicowane (od 110 pln za tester "gdzieś tam" do 370 pln w Notino).
Jak można zweryfikować oryginalność perfum to przed zakupem?
  • 14
  • Odpowiedz
@Emil_L: daj spokój z tymi lotniskami,chyba tylko głupi kupuje tam z takimi przebitkami cenowymi,a i nie kupuj na Allegro żadnych perfum w cenach np 109pln
  • Odpowiedz
@Emil_L: Hugo Bossy są właśnie takie nietrwałe niestety. To nie są wg mnie dobre perfumy. W tej cenie masz masę lepszych wyborów. Jak koledzy wyżej. Masz link do porównywarki cen gdzie wszystkie sklepy są legalne. Wybierz ten z najniższa cena. Ale uważaj bo niektóre jak flaconi wysyłają z zagranicy i może nie dojść do świat.
  • Odpowiedz
@Emil_L: przecież to marka która od lat słynie z perfum o trwałości wody z kranu i jakości perfum z Lidla czy Tesco w zawyżonej cenie. Dwa czy trzy lepsze zapachy tego nie zmienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@boa_dupczyciel: masz pewność 100%, że kupisz oryginale zawsze np. na bezcłówce na lotnisku? Ja kiedyś kupiłem hugo bossy które zupełnie nie były trwałe...

@Emil_L: no czyli kupiłeś oryginalne bossy, o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vizori: Dobra porada, chociaż te online'owe perfumerie raczej wszystkie dają możliwość zwrotu.
Jak taki Douglas chroni się przed tym, że ktoś zamówi perfumy, potem zwróci idealnie zrobione podróbki?
Jeśli nie mają na to dobrego sposobu, to potem wchodzisz do Douglas i kupujesz podróbkę nieświadomie sprzedawaną przez nich.
  • Odpowiedz
Jak taki Douglas chroni się przed tym, że ktoś zamówi perfumy, potem zwróci idealnie zrobione podróbki?


@Emil_L: Nie chroni, jest zdany na łaskę ludzi w dziale zwrotów a ci raczej nie są perfumiarzami wysokiego stopnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie mają na to dobrego sposobu, to potem wchodzisz do Douglas i kupujesz podróbkę nieświadomie sprzedawaną przez nich.


@Emil_L: Bingo ( )
  • Odpowiedz