Wpis z mikrobloga

Maksymalny rozmiar save-a w #cyberpunk2077 ustawiony jest na 8 MB. Na każdej platformie. Gra zapisuje wszystkie wykonane crafty i itemy. Jeśli zapis przekroczy maksymalny rozmiar, nie będzie można go wczytać.

Odpowiedź #cdprojektred: nie craftujcie tyle, nie zbierajcie tyle itemow. MOŻE w PRZYSZŁOŚCI to poprawimy.

xD

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kg47yz/psa_your_save_file_is_capped_at_8mb_on_all/
Gregor - Maksymalny rozmiar save-a w #cyberpunk2077 ustawiony jest na 8 MB. Na każdej...

źródło: comment_1608386271ICezm1FJSA2jKnpbWBoOuR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gregor: Nie wiem czy to prawda, właśnie zrobiłem calutką grę na 100% achivków, przez co musiałem przejść i być dosłownie wszędzie, żadnych game-breaking rzeczy nie miałem
  • Odpowiedz
@Marcines implanty bardzo zależą od rodzaju broni którym grasz, ja grałem pod karabiny, więc w zasadzie jedynie udźwig + drugie życie + jakaś tam redukcja dmg czy hp i tyle
Ale byłem tak nastawiony na zrobienie 100% osiągnięć, że aż do 18 punktów atutów nie wydałem ani jednego
  • Odpowiedz
@radekkaka1 ja gram pod karabiny/bron krotka i w sumie jeszcze czasem sie bawie ostrzami modliszkowymi. Na osiagnieciach jakos mi nie zależy bardzo, tak pytalem z ciekawości ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Marcines robienie osiągnięć przy obecnym stanie gry to też jest trochę męka, bo nigdy nie wiesz czy coś nei wchodzi bo jest bug, czy coś pominąłeś, są też questy które się nie "zaczynają".
Które zadanie ci się najbardziej podobało?
  • Odpowiedz
@RyzyKamil nie możesz chyba że to specjalnie przeznaczone do tego auto, jedno jest w omawianym wcześniej tunelu, jest jeszcze jedno albo dwa, które się dostaje po odpowiednim przebiegu zadania
  • Odpowiedz