Wpis z mikrobloga

Halp Mireczki spod tagów #akwarystyka #akwarium #rybki! Co wydaje Wam się bezpiecznym prezentem dla akwarysty, z czego Wy byście się ucieszyli? Jestem totalnym laikiem, moja wiedza kończy się na tym, że żywy prezent to nigdy dobry prezent. Nie mam jak zapytać co byłoby trafione, a nie chcę kupić szajsu.. no i tutaj cali na biało wchodzicie Wy! A może w takim przypadku lepiej nie iść w ogóle w tym kierunku?
  • 19
  • Odpowiedz
@zapomnialamlogin: Żywy prezent w ciemno zawsze jest najgorszym możliwym wyborem.
Zależy jak bardzo wkręcony jest w to hobby. Jakbym patrzył po sobie to nie najgorszym pomysłem byłyby testy do wody. Jak wiesz, że używa obecnie testów to są dostępne uzupełnienia. No i niektóre sklepy akwarystyczne oferują karty podarunkowe, więc to bardzo uniwersalny prezent akwarystyczny xD
  • Odpowiedz
@zapomnialamlogin: hmm, nawozy do roślin, polecam całą linię Growise. Ewentualnie preparaty pomagające ze zmętnieniem i utrzymaniem dobrych parametrów wody, np. Microbe-Lift Special Blend (tzw. żywy ekosystem w butelce). Może też być Seachem Purigen, czyli żywica jonowymienna w woreczku do filtra, coś jak węgiel aktywny, super klaruje wodę a jest wielokrotnego użytku bo można regenerować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zapomnialamlogin: podejście na odwrót, nie dawaj mu niczego na czym to on lepiej się zna, chyba że dokładnie wiesz że czegoś by chciał a nadal nie ma. Lepiej znajdź temat wspólny między wami, gdzie sama masz wiedzę i możesz mieć większą szansę że coś mu się spodoba a nawet da jakieś wspólne tematy
  • Odpowiedz