Wpis z mikrobloga

po czym poznać neardentalczyka na wykopie? Po tym, że przyjdzie i pod wpisem zacznie pisać "masz na to jakieś badania"?


Czyli wirus BOSAKOVID-20 znany też jako ZIEMKEVIS-RAK2137 ujawnił się objawowo u kolejnego zakażonego, pokazując, jak pandemia chełpienia się ignorancją, bycia kołtuńskim przygłupem i warchołem umyślnie opierającym swój światopogląd wyłącznie na przypuszczeniach, zasłyszanych pierdnięciach internetowych szarlatanów i naiwnym przeświadczeniu, że to wystarczy, żeby otwierać swoją ziemniaczaną zakolastą japę w dyskusji na trudne i złożone problemy społeczno-polityczne.

To mnie poważnie intryguje - skoro nie nauka, badania, ustalenia oparte na opracowaniu jakichś zjawisk, prawidłowości, fenomenów czy zmian społecznych, to co? No co? XD Co ma być filarem do budowania swojej wiedzy o świecie? Znaleziska magnapolonia? Czy wyrzygi z przepitej japy kołtuna Ziemkiewicza?

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #hiszpania #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #bosak #konfederacja
KazachzAlmaty - > po czym poznać neardentalczyka na wykopie? Po tym, że przyjdzie i p...

źródło: comment_1608374929D4ZBcY6FWu8ZHAXOWv0TSu.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YacaFisalu: Kolega @Flypho ci już odpowiedział. Te "hasełka dla naiwnych", to pojęcia, których nie rozumiesz po prostu, nie potrafisz się wiec nimi posługiwać.
Jeszcze polecić ci mogę sprawdzenie czym jest efekt Dunninga-Krugera, bo ewidentnie jesteś tego efektu przykładem.
  • Odpowiedz