Wpis z mikrobloga

Tak pozytywnie zareagowaliście na liska wykonanego przez moją żonę to pokażę jeszcze Jelonka pizamice, którego ostatnio prawie codziennie szydełkuje.
Nici są bardzo mięciutkie () przez co idealnie nadaje się jako przytulanka dla dzieci. Jednocześnie Jelonek pełni role edukacyjną ponieważ do jego środka chowa się piżamę. Dzięki niemu dzieci uczą się utrzymywać porządek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam mam jednego! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przy okazji #pokazrozowegopaska #rozowepaski a więcej zdjęć w komentarzu!;-)
#diy #handmade #szydelkowanie #zrobtosam #praca #hobby #zabawki #szydelkiempodrewnie #moldawia
Aeciatko - Tak pozytywnie zareagowaliście na liska wykonanego przez moją żonę to poka...

źródło: comment_1608367492dsrT6yHBr6nBjlXsbYhtZn.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aeciatko o obywatelstwo. Przy pierwszym podejściu po prostu odrzucili wniosek, nie było mowy o egzaminie. Jej po prostu jeszcze nie przysługuje z urzędu obywatelstwo, a ubiegamy się decyzją prezydenta RP. Jak jeździcie do Mołdawii to pewnie dobre wina pijecie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeciatko o obywatelstwo. Przy pierwszym podejściu po prostu odrzucili wniosek, nie było mowy o egzaminie. Jej po prostu jeszcze nie przysługuje z urzędu obywatelstwo, a ubiegamy się decyzją prezydenta RP. Jak jeździcie do Mołdawii to pewnie dobre wina pijecie. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Igielny: A to roznica jest taka ze nie potrzebujecie egzaminu z języka polskiego ale ma to swój minus. Podobno droga przez prezydenta
  • Odpowiedz