Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
No. Ten. Także tego. Napisy końcowe.
Chyba #niepopularnaopinia ale kurcze w #cyberpunk2077 w ostatecznym rozrachunku, po skończeniu głównego wątku oraz sporej części zadań pobocznych jestem zajebiście zadowolony z tego co zobaczyłem.

Kawał dobrej gry. Zanim sprzedam ogram zapewne jeszcze zadania poboczne po tych 30h +

Grałem na #xbox series x. Nie doświadczyłem, pomijając naprawdę wyjątkowe sytuacje, spadków fps. Tak samo z bugami - nie miałem żadnego psującego grę. Za to sporo funu, emocji itd.
Świetny polski dubbing.

Ogólnie polecam (ale mnie zjeta)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4rciniak fabularnie ta gra też się nie broni. Główny wątek jest tak prosty, że można go opisać kilkoma zdaniami. tutaj pewnie też obcięli połowę, bo wszystko dzieje się za szybko. a wcale nie podchodziłem do tej gry że złym nastawieniem, chciałem sobie wyrobić własną opinie
  • Odpowiedz
@m4rciniak: I ja XSX, nie mogę się oderwać. Dużo łażę i zaglądam w różnie miejsca więc spotykam bugi, ale godzinki się nabijają nie wiadomo kiedy, a przyjemność z gry rośnie.
  • Odpowiedz
@m4rciniak: Ja zniechęcona wykopem, nie kupiłam. Poszłam do kumpla ograć i jestem zachwycona, bardzo immersyjnie, czekać aż wleci patch gdzie będzie można auta tuningować xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KleKotka: bo najlepiej nie czytać tego, przepraszam, p---------a.
Można zaufać ewentualnie swojemu sprawdzonemu recenzentowi, a nie tym dzbanom z wypoku.
  • Odpowiedz
@m4rciniak: Aż żal że takie to krótkie, przydałby się jakiś multiplayer albo coop.

@Iliilllillilillili: Każdy wątek można spłycić do "zabili go i uciekl" jak się pominie odpowiednią ilość szczegółów.

@nobrain: Nie grałem po angielsku, ale polski mi się całkiem podobał, szczególnie Żebrowski jako Johnny, bardzo fajnie.
  • Odpowiedz
@m4rciniak gra jest fajna i jest ok - ale to nie jest 10/10 i nie powinno się nazywać cyberpunk

Obiecali co innego, i miało to działać inaczej.

Cieszę się, że na twojej nowej konsoli działa ok
  • Odpowiedz