Wpis z mikrobloga

@Almaak:

: btw. co to w ogóle za ostatnio wyśmiewanie całej grupy nie chcącej się zaszczepić, pokazując skrajny przypadek hipokryzji jednostki i sugerowanie że wszyscy tak robią. Propaganda na miarę tvp


Też to zauważyłem. Opłaceni ludzie lub debile.
  • Odpowiedz
@Almaak: Bez kitu, nie chcąc zaszczepić się na jedną konkretną szczepionkę nagle ląduje się w jednym w worku z plaskoziemcami ()

Swoją drogą to chyba jeden ze sposobów wykolejenia rozmów na forach internetowych wg The Gentleperson's Guide To Forum Spies (spooks, feds, etc.)
Fun fact: za link do tego ostatnio 5 letnie konto bana dostało xD
  • Odpowiedz
@Desperated: przecież ludzie po wieloletnich studiach z publikacjami naukowymi i ogromną wiedzą to tylko sługusy systemu a prawdę mówią ludzie po zawodówie na Facebooku którzy czerpią wiedzę z demotywatorów
  • Odpowiedz
@Desperated: widzę logika nie jest twoją mocną stroną, ale to typowe dla lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt nie powiedział, że nie są bezpieczne, ja po prostu poddaję w wątpliwość to czy są bezpieczne, skoro standardowy czas badania szczepionki to co najmniej kilka lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciootka: #!$%@? mnie to że #!$%@? te memy z instagrama od kolesia który robi te konkretne memy z kangurkiem i nawet nie oznaczycie. A tak ogolnie wykop jest taki "#!$%@? instagram"
  • Odpowiedz
@ciootka : btw. co to w ogóle za ostatnio wyśmiewanie całej grupy nie chcącej się zaszczepić, pokazując skrajny przypadek hipokryzji jednostki i sugerowanie że wszyscy tak robią. Propaganda na miarę tvp


@Almaak na wykopie zawsze tak było i jest, jakakolwiek dyskusja sprowadza się do skrajności
  • Odpowiedz
@Desperated: ale nie płacz już lewusku xD idź lepiej zobaczyć co mówią aktualne oficjalne komunikaty rządowe na temat szczepień i pandemii, bo może była jakaś nowa konferencja prasowa premiera albo nowe stanowisko WHO i nie jesteś na bieżąco
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Almaak:

@ciootka : btw. co to w ogóle za ostatnio wyśmiewanie całej grupy nie chcącej się zaszczepić, pokazując skrajny przypadek hipokryzji jednostki i sugerowanie że wszyscy tak robią. Propaganda na miarę tvp

@Almaak: to jest to słynne budowanie zapotrzebowania emocjonalnego
  • Odpowiedz