Wpis z mikrobloga

@ciootka : btw. co to w ogóle za ostatnio wyśmiewanie całej grupy nie chcącej się zaszczepić, pokazując skrajny przypadek hipokryzji jednostki i sugerowanie że wszyscy tak robią. Propaganda na miarę tvp
  • Odpowiedz
Ja generalnie jestem ogromnym zwolennikiem szczepień, szczepię się co roku na grypę. Ale na COVID tego nie zrobię z bardzo prostej przyczyny. Nie wiadomo jak reaguje z lekami, które biorę na stałe.
  • Odpowiedz
@ciootka:
Jestem zwolennikiem szczepien, ale jak ta szczepionka powstawala rok albo i mniej no to bardzo mozliwe, ze to bedzie cyberpunk wsrod szczepionek (zwlaszcza jak ktos sledzil komunikaty pfizera i ich badania).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@pi73r: Najbardziej możliwe to jest że nie stanie się kompletnie nic i szczepionka po prostu zrobi co ma zrobić. Nikomu trzecia ręka nie wyrośnie. Jak na razie to z chyba ok. 200000 zaszczepionych całe 2 czy 3 osoby dostały reakcji alergicznej i 1 zemdlała. No potężny ten cyberpunk wśród szczepionek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@pi73r: Od dobrych pół roku jak nie lepiej nie wyskoczyły. Wszyscy boją się tych rzekomych "powikłań" ale to że po covidzie równie dobrze mogą jakieś dostać i szansa na to jest pewnie większa to już #!$%@?. Oczywiście można też poczekać 3 lata i srać się z obostrzeniami. Brzmi jak bardzo atrakcyjna opcja. Bo na to że nagle powiedzą "ej wiecie co jednak przesadziliśmy i już nie robimy obostrzeń" to bym
  • Odpowiedz