Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pis #polityka #swieta #religia #rodzina #anonimowemirkowyznania #truestory #covid #koronawirus

Jestem rozczarowany, że nie zastosowano kwarantanny narodowej na święta i wigilię. Takie coś, jak wchodzi w sylwestra powinno być od 24 do 27 grudnia.
Przecież nikt nie będzie przestrzegać tego limitu 5 osób. Nawet nie chodzi o to, że nikt nie chce. Rozmawiałem ze szwagrem i jest ten sam problem.
Presja rodziny, szczególnie tych starszych i mniej kumatych.

przecie się hehe zdezynfekujemy

przecie wszyscy zdrowi som

przecie nikt sie nie dowie

przecie nas tak duzo nie bedzie


Społeczeństwo jest tak głupie i bezmyślne, że naprawdę zamordyzm jest tu na miejscu. Zakazać pałować i trzymać za mordę, bo inaczej będą jak co roku biesiadować od czwartku do niedzieli. Władza o tym doskonale wie i dlatego od razu przywalili to co przywalili od 27 grudnia. Oczywiście zaraz zbiegną się komentujący żywcem z mema poniżej i będą się mądrować, że przecież nikt mnie nie zmusza. Nikt przecież nikogo nie zmuszą do spędzania świąt z rodziną, ale jak tą rodzinę masz i wszyscy postępują w określony sposób, to naprawdę trudno się wyłamać. Próbowałem rozmawiać, tłumaczyć, ale ze szwagrem jesteśmy we 2, a reszta rodziny to 20-30 osób. Wszyscy wiadomo razem się nie spotkają w jednym momencie, ale będzie odwiedzanie jak co roku, standardowym trybem i wszyscy ze wszystkimi kilka godzin spędzą. Trzymam kciuki, żeby ktoś się pochorował z tego grona do czwartku, to może pójdą po rozum do głowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdce7b735ed44000acde224
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pis #polityka #swieta #religia #ro...

źródło: comment_1608319027EXG0r7iMMoxmOUIo78vAqr.jpg

Pobierz
  • 6