Wpis z mikrobloga

@Coomer1997: prawda albo nieprawda, ciężko ocenić. Część dziewczyn do których chodzę nieraz opowiadały że jak przychodzi do nich wyjątkowo nieatrakcyjna jednostka to robią wszystko żeby go zniechęcić do spotkania i kolejnej wizyty. Jak konkretnie wygląda zniechęcenie u każdej divy tego nie wiem, nie wdawałem się w szczegóły
  • Odpowiedz
@Coomer1997: wszystko zależy od skali brzydoty. Musiał naprawdę odstraszać skoro nie pozwoliła na zbliżenie ale nie chcę generalizować, uważam jednak większość div dopuszcza nawet brzydkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@77023: Nie znam cię ale to że wyglądasz młodziej (z tym 15 latkiem to na pewno przesada) jest bardziej atutem niż wadą. Wzrost jest ok, tutaj nie masz co narzekać. Tak jak mówiłem, wszystko rozchodzi się o mordę, opalić się zawsze możesz, na kanikułach czy latając po solariach.

Możesz przetestować się u divy, jeśli przyjmie cie normalnie to nie jest z tobą tak źle ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@Florentino: nie no to już jest jakaś abstrakcja #!$%@? xd. Ja rozumiem odmówić jakiemuś typowemu bumowi co śpi w śmietniku, ale oceniać sobie normalnego klienta po wyglądzie co najmniej, jakby ją podrywał w klubie a nie PŁACIŁ ZA USŁUGĘ, to już jest tęgie #!$%@? rynku.

Inna sprawa, że oczywiście ma prawo odmówić usługi, ale niech to robi na wejściu, a nie bawi się w jakieś #!$%@? "zniechęcanie" czy odmawianie w środku.
  • Odpowiedz
Inna sprawa, że oczywiście ma prawo odmówić usługi, ale niech to robi na wejściu, a nie bawi się w jakieś #!$%@? "zniechęcanie" czy odmawianie w środku.


@BrockLanders: chęć zarobienia bierze górę. Czasem wpadam na masaż do takiej młodej karyny i wygadała się że piszą jej negatywne komentarze. Twierdziła że to te dwa brzydale którym nie chciała zrobić laski bez gumy i coś tam jeszcze (nie miłe podejście z tego co kojarzę),
  • Odpowiedz