Wpis z mikrobloga

Tak calkiem poważnie pytanie do osób które twierdzą że możliwy jest powrót 350+. Jakie czynniki waszym zdaniem o ty zadecydują? Wiemy już że gra to dno, masowe akcje zwrotów, sony wycofuje z sklepów, renoma nadszarpnięta, mechaniki gry nie da się naprawić 3 patchami.
#cyberpunk2077
#gielda
  • 14
@Narmol: zrobią w tydzień patch naprawiający fizykę, wszystkie bugi, optymalizację, załata dziury fabularne, naprawi wszystkie błędy których nie potrafili rozwiązać przez 3 lata, doda AI, policję, multiplayer i da darmowy content a na koniec dnia wchodzi zapowiedź wiedzmina 4 a co chodzi?
@Narmol: No i co? Jeden wykopek powie, że gra to dno, a 160 000 graczy oceni ją pozytywnie. Hmm. Kto może mieć rację?
Poza tym, gra nie była w produkcji 8 lat
@Narmol: no dobrze, mi wychodzi wszystko oprócz cyberpunka liczyłem na 200 zł bo mają jednak zyski non stop z wiedźmina3, sporo budynków, dużo kapitału, ipo wiedzmina, spokko (tą spółkę chyba wszyscy wyceniają na 0 zł :p),gog, wiedza jak robić duże gry, kontakty z m$ i innymi firmami, marketing lvl master, markę cdprojekt itd.

Cyberpunk kosztował około szacuje 1,2 mld pln(600 mln development, 600 mln reklama) sprzedał się no właśnie w jakiej
@Narmol: @Hershel: Jak ogłoszą wyniki sprzedaży kurs powinien podskoczyć, gra jest cały czas intensywnie reklamowana, myślę, że uda się im sprzedać do końca roku kilkanaście milionów egzemplarzy.

Mogą się też pojawić kolejne informacje jak ta od Sony, może MS wywali CP ze swego sklepu, także ja bym się nie bawił w spekulacje na tym walorze, szczególnie, że jest w tej chwili wiele innych okazji do inwestowania.

Jeśli trzymasz papiery kupione
@Narmol: Nie wiem czy gra to dno, są takie opinie, jest zawód konsolowców. Z drugiej strony na pecetowe wersje nie ma aż takiego narzekania i ludzie młócą. 500k aktywnych na Steam się utrzymuje, co jest powyżej wszelkich rekordów na premierach innych gier. Dużo jest opinii, że gra jako całość jest spoko, chociaż ma dużo niedoróbek. Jest też duży zawód przerośniętych oczekiwań, że gra nie daje więcej. Mimo wszystko, sprzedaje się dobrze,
Powrót do 350 będzie za rok, nie ma co teraz dyskutować. Musi wyjść multi i być dobrym produktem, a za tym pójść zapowiedź Wieśka 4