Wpis z mikrobloga

ten na dole to jeszcze jako tako wygląda ale ten u góry...to oczy przecieram i nie mogę uwierzyć, że to jakiś fotoszopowy fejk. niech ktoś mnie uszczypnie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoKazania: studiowalem wiele lat design, nawet awangardę na czele z dadaistami, ale takiego czegoś jak nowe serie BMW nie widziałem. Rzecz cała w tym, że awangarda protestowała przeciwko pewnym zasadom mimo wszystko odnajdując we wszystkim pewien porządek, tutaj natomiast mamy do czynienia z gównem za niebotyczne pieniądze.
Za taką kasę takie coś... to chyba segment fiskalny Bentayaga to już to lepiej wygląda. A nawet Lincoln czy Cadillac. Zawsze zadziwiają mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Johnus Cadillac Escalade, Lincoln Navigator a szczególnie Chevrolet Suburban to samochody, które się Amerykanom, Kanadyjczykom i Brazylijczykom bardzo podobają a świadczą o tym rezultaty sprzedaży. A dwukolorowa blacharka maybacha to tradycja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoKazania: rozumiem. O ile poprzednie roczniki (poniżej ostatnich tj 2019 bodajże) nie były zbyt ładne, o tyle Cadillac z 2019 to był naprawdę bardzo dobrze zaprojektowany samochód. Miałem kiedyś okazję jechać taxi starszym modelem i nabrałem do nich szacunku - śmieszny bo west coast niggers etc ale komfort podrózy niebywały i to w 7 osób.
  • Odpowiedz